Domů Móda Předsevzetí do nového roku? Být moderní

Předsevzetí do nového roku? Být moderní
Každý rok přemýšlíte nad tím, s jakým předsevzetím byste měli vkročit do následujícího roku. Lámete si hlavu, a když konečně něco vymyslíte, tak na konci roku si stejně uvědomíte, že jste to nesplnili a že to bylo opravdu bezcenné předsevzetí. Tak co takhle něco, co se splnit dá?

Proč bych měla být moderní?

Možná nyní kroutíte hlavu nad tím, proč byste si měli dávat takové divné předsevzetí, jako je být moderní. Avšak je to jednoduché, protože je to něco, co si můžete splnit a zároveň ze sebe uděláte krásnou a šťastnou ženu. Moderní oblečení a doplňky nemusí být zrovna drahé, a tak není složité být stále in a sexy. A mnohdy tím neuděláte radost pouze sobě, ale také svému příteli či manželovi, protože bude mít doma ženu, která o sebe dbá a chce se líbit, což je okouzlující.

Jak mám vědět, co je právě moderní?

Některé ženy se vymlouvají na to, že nejdou s módou, protože neví, co je právě v módě. Avšak je to jen výmluva, protože dnes je spoustu internetových stránek a časopisů, kde se móda opravdu dopodrobna rozebírá. A všechny tyto stránky jsou volně zpřístupněny, takže se na něj bez problémů dostane každá žena, která se chce nechat inspirovat. A klidně si můžete nechat domů posílat i časopisy a katalogy, kde nejen, že zjistíte, co bude trendem na dané období, ale také si hned můžete nějaký kousek objednat, takže vám to vaše módní předsevzetí usnadní.

Předsevzetí začíná v šatníku

Vaše předsevzetí, že budete v novém roce moderní, by mělo započít hned v šatníku, protože abyste byli opravdu moderní, měli byste vaše součastné kousky trochu přetřídit. Koukněte se na stránky o módě a rychle poznáte, které kousky se vám budou v následujícím období hodit a které je potřeba obnovit. Někdy je dobré, abyste oblečení hned nevyhazovali, jen si jej odložili někam na bok, kde vám nebude překážet, ale zároveň, kde se pro něj můžete vrátit, protože se může stát, že jednou moderní bude. Avšak to je jen u výjimečných kousků. A samozřejmě, že pokud hned půjdete pro nový šatník, tak byste měli zakoupit i nadčasové kousky, které z vaší skříně nebudete muset odkládat nikdy.

Čím mám začít?

Pravdou je, že někdy je obtížné být neustále moderní, protože se móda opravdu mění. A takovým základem každého šatníku by měly být dobré boty. A proto byste měli začít tím, že půjdete do obchodu a koupíte si aspoň jedny boty na každé roční období, které budou nadčasové, pohodlné a krásné, protože tyto boty můžete využít ve více případech. A až když budete mít tento úkol splněn, tak si můžete libovat v moderních kouscích, které budete ladit společně s ostatním do kompletu.

Abychom byli moderní, stačí doplněk

Některé ženy si myslí, že musí změnit celý svůj šatník a pak se toho zaleknou. Ale to, že si dáte předsevzetí být moderní, neznamená, že vše co máte, vyhodíte. Někdy jen stačí do celkového vzhledu zasadit nějaký doplněk a rázem bude z nudného kompletu něco svěžího a moderního.

Móda je velký pojem, který nás ovlivňuje každý den, ale mnohdy nás dělá šťastnými, tak proč si jej nezvolit jako své předsevzetí?
Musíte si přečíst