Čekáte na den, kdy máte výplatní termín, jako na smilování? Potřebovali byste peníze již nyní, s dvoutýdenním předstihem? Nebo se vám nečekaně pokazil automobil, potřebujete vyměnit rozbité okno, případně zakoupit nové zimní pneumatiky, které měly celou zimu sloužit?

V každém případě, ať už potřebujete peníze na cokoli, vám pomohou nebankovní půjčky. Nikdo se vás nebude ptát, proč a nač finance potřebujete, co se stalo, nebo zda jste skutečně v tak velké finanční tísni… Jednoduše vám budou zaslány na váš účet a vy zaplatíte, co uznáte za vhodné.

Půjčky na pár dnů či týdnů

Krátkodobé půjčky jsou u našich obyvatel čím dál více oblíbeny. Není divu. Dají se použít na cokoli, co vás napadne, zaplatíte je během pár dnů či týdnů a především, peníze získáte velmi rychle, aniž byste museli dokládat výši svých či manželových příjmů, shánět ručitele, nebo zastavovat nemovitost. A tohle zájemci oceňují především. Rychlost! Protože ihned peníze potřebují.

U bank se vám stane, že vám peníze poskytnou až za několik týdnů. Probíhá důkladná kontrola, papírování, převod peněz… Nebankovní společnosti, i když vám třeba půjčí peníze o něco dráže, tohle neřeší. Za to ale právě o něco více zaplatíte.

I nebankovní společnosti ale již nabízí výhodné produkty, které se vyrovnají těm bankovním. Stačí se porozhlédnout po finančním trhu a firmách, které jsou na našem finančním trhu nějaký ten rok. Často jsou k dispozici zajímavé typy půjček, jako např. půjčky zdarma, půjčky pro studenty, pro ženy na mateřské dovolené, bez nahlížení do registrů a mnohé jiné. Zajisté mezi nimi vyberete takovou, která vám bude „šitá na míru“.

Splácení jen „na chvíli“

Krátkodobé půjčky jsou specifické tím, že je za krátký čas splatíte. Jestliže víte, že potřebujete peníze jen na pár týdnů, je to pro vás ideální volba. Vybírat můžete např. na webových stránkách pegopujcky.cz. Uvidíte, že zaručeně najdete společnost, která vás osloví a která vám nabídne typ půjčky, jež vám bude „hrát do noty“.