Domů Móda Vyberte si Jeany od světových návrhářů

Vyberte si Jeany od světových návrhářů
Jeany jsou již tradičním módním oděvem, který se rozrostl po celém světě. Dříve výsada honáků dobytka a dělníků v těžebních dolech, nyní skvělý prostředek k vyrýsování postavy. Právě ženy se v nich nalezly dostatečné zalíbení pro jejich dokonalé zpevnění pozadí. Dámský zadeček v nich vypadá naprosto senzačně. K nošení se hodí téměř po celý rok až na pár výjimek nadstandardně teplých dnů, ovšem jaké jeany vybrat? Nabízí se hned několik předních značek.

Replay jeans je módní značkou, která se na trhu objevila v roce 1978. Zakladatelem je Claudio Buziol. Teprve až nedávno se dostali do podvědomí i vysoce kvalitní jeansy, jež vydrží i hrubší zacházení. Je pravdou, že se zde dočkáme vyšší ceny, avšak na oplátku získáme produkt, který vám vydrží několik let. Navíc jsou i designově důmyslnější, než tomu je u konkurence.

Diesel jeans jsou odrazem moderní doby. Jde o jedny z nejkvalitnějších kalhot vůbec. Kolébkou této značky je opětovně Itálie, kde se objevila poprvé v letech 1985. Diesel nabízí několik tematicky odlišných střihů od sexy bokovek až po širší typ Gruson a jiné.

Možná ne tolik známe, ale přece výjimečné Pepe jeans spadají do oblasti vysoce kvalitních produktů. Jde o britskou značku založenou v Londýně času 1973. Své pobočky má ve více jak 80 zemích světa a každým rokem dokazuje, že patří do nejvyšší ligy, co se prodejnosti týče.

Pokud vás zajímají výše uvedené značky a nové i starší kolekce od nich, tak navštivte internetový obchod s kamenným zázemím http://www.jeany.cz/. Nízká cena a rychlé dodání zde není výhodou, ale přímo samozřejmostí.

Zdroj obrázku: www.jeany.cz
Předchozí článekDejte svému podnikání šťávu
Další článekAby už bylo jaro!

Musíte si přečíst