Domů Móda Víme, jaké prádlo obléknout pod úzké kalhoty či bodycon šaty

Víme, jaké prádlo obléknout pod úzké kalhoty či bodycon šaty

 

Člověk by kolikrát řekl, že na spodním prádle vlastně až tolik nezáleží. Vždyť jej stejně téměř nikdo nevidí. V některých případech tomu ovšem nemusí tak být. A to se ani není třeba svlékat! Pod úzkými kalhoty či šaty může být vidět, jaké na sobě máte kalhotky. V tomto případě je to ale zcela nežádoucí.

Viditelné obrysy spodního prádla pod oblečením přiléhajícím na tělo nevypadají zrovna hezky, je lepší se toho vyvarovat. Jenže jak? Možností je několik a existují i takové, při nichž nepřijdete o své pohodlí.

1. Jděte prostě naostro

Sice je to také možnost, nicméně když si na sebe berete přiléhavé šaty, většinou je za tím nějaká slavnostnější událost. A na takovou se opravdu nehodí jít bez kalhotek. Spousta žen by se navíc bez spodního prádla necítila příliš komfortně. Takže tato varianta existuje, ovšem do praxe je dost nevhodná.

2. Naučte se nosit tanga

Tanga jsou pod přiléhavé džíny či šaty docela dobrým řešením. Že je látka vepředu, ničemu nevadí, problém kalhotky dělají spíš na zadečku, kde jsou vidět švy a okraje spodního prádla. Když si obléknete tanga, tato potíž pomine. Jenže opět je tu značná nevýhoda. Ne každá ženě jsou kalhotky typu tanga příjemné.

3. Vsaďte na bezešvé kalhotky

Chcete si zachovat pohodlí a zároveň neprozrazovat, jaké spodní prádlo máte na sobě? Pořiďte si tvarující kalhotky beze švů. Nemusíte si zvykat na tanga, a přesto nebude vidět, že máte na sobě pohodlné spodní prádlo standardního tvaru. Pod úzkými šaty i kalhoty je totiž téměř neviditelné.

4. Vylepšete si postavu stahovacím prádlem

Když už jsme se bavili o tvarujících bezešvých kalhotkách, bylo by vhodné zmínit i celá stahující body. Ty vám vylepší mnohem více než zadeček. Skryjí bříško a vytvarují hezký dekolt. Pod úzké džíny jde o zbytečnost, avšak pod bodycon šaty dokáže takový kousek oblečení udělat pořádné divy. Zkuste to a uvidíte! Silně stahující body objevíte na Intimidea.cz.

 

Musíte si přečíst