Pohled z okna Vám dobrou náladu a úsměv na rtech v posledních dnech asi nevyčaruje. Stále sněží, pak to všechno roztaje a završí to vytrvalí déšť.

Počasí v posledních dnech vypadá, že ani ono samo neví co by chtělo. Zima se ještě snaží udržet zuby nehty, ale my všichni už doufáme v brzký příchod jara.

Už Vás nebaví chodit stále navlečené jako cibule? Jelikož samotné počasí v nás ještě nevzbuzuje potřebu jarního úklidu, musíme si jaro přivolat sami. Jak? Jednoduše!

Připravte se na něj! Obchodníci už zimní zboží pomalu vyprodávají, což je mimochodem nejlepší čas na koupi nového zimního kabátu případně kozaček, a pomalu jej nahrazuje jarní oblečení. Výběr je široký a módní tvůrci mysleli na všechny. Pokud tedy nepatříte právě k módním fanatičkám, a oblečení si kupujete výhradně podle toho zda se Vám líbí a sedí Vám, také máte z čeho vybírat.

Pokud se ať už z vlastního přesvědčení nebo kvůli práci či škole prostě musíte v módu řídit střídmostí, určitě by ve Vašem šatníku neměla chybět pouzdrová sukně. Na postavě nejvíce vynikne v elegantní černé v kombinaci s jasnějšími barvami. Pokud však výraznost nemáte rádi sáhněte po zemitých odstínech jako béžová, hnědá, zelená nebo pudrová.

Toto jaro ale i v létě budou moderní zejména květinové vzory. Ty nejlépe vyniknou například na šatech. Pokud si myslíte, že Vaše nohy nestojí za obdiv okolí, klidně si kupte maxi-šaty, ty spolehlivě zakryjí to co nechcete odhalit.

Kromě hippies módy můžete bez obav sáhnout po kouscích oblečení s geometrickými vzory, a kombinací různých barev také letos nic nezkazíte.

Pokud Vás fascinuje daleký východ, klidně doplňte svůj šatník o pěkný kousek tohoto typu oblečení.

Pro odvážné je zde možnost nošení výrazných neonových barev a to i v různé kombinaci. Díky zářivé růžové či zelené Vás nikdo nepřehlédne a jejich vzájemným kombinováním sama vytvoříte barevné šílenství ve svém okolí.

Zdroj screenu: www.fashionshopcz.cz