Domů Móda Obuv Santé si vaše nohy zamilují

Obuv Santé si vaše nohy zamilují

Není žádným tajemstvím, že současná populace má značné ortopedické problémy. Jejich příčinou je v mnoha případech nesprávně zvolená obuv. Lehce podléháme módním trendům, a proto nosíme boty, které jsou sice IN, ovšem nohy v nich velmi trpí. Oproti tomu obuv Santé si bude vaše nohy opravdu hýčkat.

Užijte si maximální komfort

Zdravotní obuv Santé přirozeně kopíruje linii nohy a poskytuje jí dostatek prostoru pro prsty. Proto se noha ani prsty zbytečně nemačkají, a nebudou vás ani po dlouhém dni bolet. Díky kulaté špičce se prsty nedeformují a nestáčejí do nepřirozené polohy. Měkký a prodyšný materiál umožní nohám dýchat, a tudíž se nebudou potit. V neposlední řadě pohodlná zdravotní obuv neprospívá pouze vašim nohám, ale též celému opěrnému aparátu. Výsledkem je správně tvarovaná klenba, stejně jako páteř a držení těla.

Vychytávky pro vaše zdraví

V čem je obuv Santé výjimečná? Tento výrobce je na trhu již od roku 1997, proto ví díky svým dlouholetým zkušenostem o nošení obuvi skutečně vše. Základem pohodlí je anatomicky tvarovaná kožená stélka, která podporuje podélnou i příčnou nožní klenbu. Předchází se tak vzniku tzv. ploché nohy, proto je nošení správné obuvi tolik důležité hlavně pro děti. Vaše váha je na chodidlo rovnoměrně rozložena a vy můžete být bez potíží celý den na nohou. Zůstaneme-li u stélky, nechybí zde ani výstupek pod prsty, jenž pomáhá pohodlné chůzi. U pantoflí a sandálů vyvýšený okraj udržuje prsty v optimální pozici. Stejnou službu prokazuje také hluboká patka, která patu patřičně zafixuje. Říká se, že jakmile jednou vyzkoušíte zdravotní obuv, už nebudete chtít jinak. Rozdíl je patrný hned od prvního obutí. Tyto boty jsou vhodné jak do práce, tak i do města či pro trávení volného času v přírodě. Můžete se rozloučit s puchýři a bolavými otlaky chodidel a prstů.

Musíte si přečíst