Zařizujete si svou první kavárnu či restauraci? Nepodceňujte roli kvalitního a především pohodlného nábytku. Zákazníkům se u vás zkrátka bude muset zalíbit. Pak se u vás dveře netrhnou.


Máte svou oblíbenou kavárnu, bar či restauraci? A proč se do ní rádi vracíte? Zřejmě pro její skvělou kuchyni, milou a ochotnou obsluhu a příjemné prostředí. To je kombinace, která je tajemstvím celodenně plného podniku. Chcete takový provozovat i vy? Pak čtěte dál.

Zaměřeno na interiér

Vycházejme z předpokladu, že už máte najatého špičkového kuchaře, který bude připravovat pokrmy, po kterých se všichni budou oblizovat až za ušima. To je totiž předpoklad číslo jedna. Zákazníkům u vás musí chutnat. V opačném případě se u vás naobědvají jen jednou a po druhé půjdou do lokálu vedle. Také počítejme s tím, že máte i ochotný personál, který se na strávníky bude usmívat a ne je posílat ke všem čertům. To ale zdaleka není vše, nač byste se měli zaměřit.

Kvalitní a pohodlný nábytek

Nepodceňujte ani roli kvalitního a především pohodlného nábytku. Na něm by se vaši návštěvníci neměli cítit jako ve staré tramvaji, ale spíše jako doma. Věřte, že zákazník, kterého židle bude tlačit, se z ní rychle zvedne a moc u vás neutratí.

Obraťte se na interiérového návrháře

Z toho důvodu pro nábytek do restaurace nechoďte do Ikei. Nic proti švédskému gigantovi, který zařizuje většinu českých domácností. Vybavení restaurace ale přeci jen svěřte profesionálům z řad interiérových návrhářů. Ti vám pomohou nejenom s výběrem nábytku jako takového, ale také sladí barvu zdí, čalounění, polstrování i textilií. Zkrátka navrhnou interiér, který návštěvníky bude lákat už od pohledu.

Nakupujte na ajnabytek.cz

Samotný nábytek pak nakupujte v renomovaných specializovaných obchodech či e-shopech. Jeden z nich najdete na stránkách ajprodukty.cz. Na jednom místě (jedné stránce) tu máte neotřelé jídelní a barové stoly, designově zajímavé skládací i servírovací vozíky, jídelní sestavy, zahradní nábytek, zkrátka vše nezbytné, bez čehož se ve svém podniku neobejdete.