Domů Domácnost Proč neotálet s koupí bytu?

Proč neotálet s koupí bytu?

Letošní rok je extrémně náročný na lidskou psychiku a stejně tak na rodinnou peněženku. Díky epidemii koronaviru stále více lidí žije v existenční i zdravotní nejistotě. Protože nikdo neví, co přinesou další dny a kdy hrozba nákazy skončí, většina lidi začala šetřit na horší časy. Rodiny omezily náklady na volnočasové aktivity a seškrtaly i investice, které nejsou v danou chvíli nezbytné.

To ale neplatí pro investici do pořízení nemovitosti. I když by se na první pohled mohlo zdát, že lidé se do tak zásadního rozhodnutí nepohrnou, podle realitních makléřů je výsledný efekt právě opačný.  Potenciální kupci využívají poklesu úroků hypoték, které jsou nyní nejvýhodnější za několik posledních let. Koupit si byt právě teď, znamená ušetřit na splátkách desítky tisíc korun.

Fixujte cenu na historickém minimu

Jedním z cílů v hledáčku prestižního bydlení s fixací dobré ceny je bydlení v Praze na Žižkově. Podél ulice Malešická roste jedenáct bytových domů s 272 byty. 27 bytů je o dispozici 1+kk, 138 bytů má velikost 2+kk, 77 bytů disponuje rozlohou 3+kk, 21 bytů je o dispozici 4+kk, dále se zde nachází 6 mezonetových bytů o dispozici 4+kk a jeden pětipokojový byt.

Jednotlivé byty jsou vzdušné, prosvětlené a jsou postaveny v duchu minimalismu. Doplňují je garážová stání nebo sklepní kóje. Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B.

Dokonalý perfekcionismus

Za návrhem projektu „Byty u parku“ stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project, které v Praze navrhlo již celou řadu krásných a funkčních bytových čtvrtí. Bydlet v jejich budovách je čest a zároveň radost. Prohlédněte si on-line katalog bytů v Praze 3 na webu developera a vybírejte z nabídky bytů ještě dnes, dokud je k dispozici dostatek volných kapacit. Nová rodinná hnízda totiž doslova mizí pod rukama. Kdo by nechtěl žít v dokonalé symfonii moderny a naprostého pohodlí?

Musíte si přečíst