Domů Móda Jsou ženy, které se toho nebojí. Nosí pánské spodní prádlo a nestydí...

Jsou ženy, které se toho nebojí. Nosí pánské spodní prádlo a nestydí se za to!
Což o to, sortiment dámského spodního prádla je rozmanitý víc než dost. Pánové nám mohou takový výběr závidět. Jenomže jsou to právě oni, kdo může nosit mnohem prádlo mnohem pohodlnějších střihů. Ale to bychom nebyly my, kdybychom si od nich pohodlné trenky čas od času nevypůjčily. Opravdu vás nikdy nenapadlo, že si alespoň na chvíli dopřejete nebývalý komfort značkových trenýrek vašeho partnera? Na nic nečekejte a udělejte to. Jinak přijdete o hodně!

Muži si potrpí na pohodlí, vezměte si z nich příklad!

Nás mají nejraději v prádle, které dokonale kopíruje tělo. Sami přitom nedají dopustit na volné trenýrky. Na druhou stranu nic nenamítají, ani když si od nich vypůjčíme vytahané tričko namísto pyžama – tak proč toho nevyužít a přibrat si k tomu i pánské prádlo?

Pro rozenou experimentátorku je přechod na pánské spodní prádlo velkou výzvou. Konzervativnějším ženám, které si nošení partnerových spodků nedokáží představit, ale ve skrytu duše po takovém zážitku touží, doporučujeme pozvolnější přechod. Skvělou volbou jsou dámské saténové trenýrky STYX. Ačkoliv spadá do kategorie prádla dámského, střihem si nezadá s ryze mužskými kousky.

Pánskému prádlu propadly i celebrity

Trend nošení pánského spodního prádla zasáhl i mnohé zástupkyně řad nejznámějších celebrit. Jména jako Alessandra Ambrosio, Gisele Bundchen, Alex Spencer, Britney Spears, Beyoncé rozhodně nejsou neznámá. Dámy si pánské spodky oblíbily a čas od času zveřejní žhavé fotky. A když mohou ony, tak proč ne my ostatní?

Kterou pánskou značku mají ženy nejraději?

Nechytejte nás za slovo, moc dobře víme, že Calvin Klein vyrábí i ryze dámské spodní prádlo. V každém případě jsou to právě boxerky s logem CK na ikonickém gumovém pásu, které si ženy přivlastňují zdaleka nejčastěji. Na partnerových spodcích si cení nejen propracovaného střihu, ale také nesporného sex-appealu.
Musíte si přečíst