Domů Móda Oblečení Jak vyhledat dobrého obchodníka na mimibazaru

Jak vyhledat dobrého obchodníka na mimibazaru
Chcete si koupit něco na Mimibazaru a to ať už pro sebe, nebo pro vaše dítě? Na Mimibazaru seženete opravdu mnoho a to nejen pro děti, ale i pro dospělé, seženete zde věci do domácnosti, oblečení, hry, nabídky práce a vše, co by vás mohlo zajímat. Mimibazar nabízí velké množství rubrik.

Pokud však na tomto serveru chcete něco koupit, je nutné ve většině případů zaplatit danou věc dopředu a poslat peníze prodávajícímu na účet, kdy až poté je vám věc odeslána. Pro někoho to může být velký risk, někoho to také může odradit od koupě.

Mimibazar vám však dává k dispozici informace o prodejci, kde jej ostatní kupující mají možnost ohodnotit a díky tomu se vy dozvíte, zda je tento prodávající opravdu féroví a zda vás od něj nečeká jakýkoliv podraz.

Někteří obchodníci mají také uvedeno na svém Mimibazarovém profilu informace o tom, že jsou prověřenými obchodníky, což také zaručuje určitou kvalitu a jistotu. Pokud má obchodník špatné reference, pak nepřistupujte k obchodu s ním, ale naopak nahlaste vše přímo mimibazaru a to i tehdy, pokud se zboží od obchodníka nedočkáte.

Mimibazar je pojištěný a peníze, které jste poslali a za něž jste se nedočkali zboží, by vám měli být vráceny. Mimibazar pak dá nepoctivého obchodníka na černou listinu a zablokuje mu účet. Pokud má obchodník dobré reference a vy vidíte, že stále dobře prodává, pak by neměl být důvod k obavám.

Jestli jde o dobrého obchodníka poznáte také tehdy, když s vámi komunikuje přes email a jakým způsobem komunikace probíhá. Pokud se neustále něčeho dožadujete a nepřichází vám odpověď, pak si raději obchod s dotyčným rozmyslete. Někdy je lepší najít si jiný, podobný předmět od člověka, se kterým je dobrá domluva a který jedná rychle.
Musíte si přečíst