College bunda

S nastupujícím chladným obdobím možná i vy právě řešíte koupi nové bundy. Hitem letošního podzimu a blížící se zimy jsou sportovní college bundy.

College bundy se staly nezbytnou součástí šatníků zejména teenagerů po celém světěm, kteří vyznávají old school styl. Jarní bunda, zimní bunda nebo mikina, pro kluky i pro holky,  všechny tyto podoby může mít college bunda.

College bundy se do světa rozšířily z půdy amerických středních škol, na kterých studenti často nosí uniformy. Sportovní uniformy středoškolských roztleskávaček školního týmu a college bundy mají něco do sebe. Právě školní stejnokroje byly inspirací pro módní návrháře světových sportovních značek, kteří college bundy ze školních bran pustili do světa.

College bundy jsou specifické svým nezaměnitelným, snadno identifikovatelným a originálním designem.

College bundy mají několik typických prvků, které tento kousek oblečení dělají nezaměnitelným a už na dálku snadno rozpoznatelným. Správná college bunda je většinou dvoubarevná. Rukávy jsou často jiné barvy než zbytek bundy. College bundy poznáte také podle  dvoubarevného pružného patentu v pase, na rukávech a kolem krku.

College bundy nemají zip, ale většinou se zapínají na sedm cvočků.  Specifickým prvkem na college bundě je logo, které připomíná loga amerických středních škol.

Hlavním materiálem college bund je bavlna nebo polyester. Výrobci však pružně reagují na požadavky zákazníků a rozmary počasí a college bundu můžete mít taky z kůže. Svého oblíbeného stylu se nemusíte vzdávat ani v největších mrazech a zimní ulice můžete brázdit v college péřovce.

Výrobců, kteří nabízejí college bundy je spousta. Na tento módní trend pohotově zareagovali světoví výrobci sportovního oblečení. V obchodech Nike, Reebok nebo Adidas najdete široký výběr college bund.

Pro college bundu nemusíte jen do obchodu se sportem, ale najdete ji i na regálech s hip hop zbožím. Hoodboyz, Urban classics, Alpha Industries, to je jen velmi krátký výčet módních značek, které vyšly vstříc světovým trendům.

Zdroj obrázku: www.dodohop.cz