Domů Móda Oblečení Věnujte muži svého srdce originální dárek, který jej skutečně potěší

Věnujte muži svého srdce originální dárek, který jej skutečně potěší

Chcete se v den narozenin či svátku svého přítele skutečně “blýsknout“? Jistě byste si přála věnovat mu dárek, který mu udělá velkou radost, bude jej používat a neodloží jej pár hodin či dnů poté, co jste mu jej dala.

Každý muž jde alespoň tu a tam běhat, zahrát si fotbal, pobavit se s přáteli někam ven nebo jen tak brouzdá parkem či přírodou a relaxuje. Vsaďte na originální a hezké oblečení, které každému přijde vhod.

Pestrost, humor a originalita v jednom

Patří-li váš drahý k těm, kteří se rádi zasmějí, milují vtípky všeho druhu a neurazí se ani v případě, že si někdo utahuje z něj, potěšte partnera originálním tričkem. Na internetových stránkách bastard.cz najdete pestrou nabídku příjemných, kvalitních a padnoucích triček všech velikostí. Aktuálně lze vybírat z 269 různých potisků.

Jejich originalita spočívá v tom, že na každém modelu najdete zajímavý, zábavný, dvojsmyslný… jednoduše zajímavý obrázek či nápis. Jmenujme kupříkladu oblíbený motiv piva, třech závodících aut s nápisem Pomalu zběsile nebo třeba chameleona, jež se právě pastelkou překresluje do jiné barvy.

Žádaná je také kategorie stylové mikiny určené mužům. Tento druh oblečení váš partner užije ve všech ročních obdobích. V létě na pozdní večer, na podzim a jaro pod vestu a v zimě zahřeje pod bundou. Ani mikinám nechybí legrační potisky, vytvořit tedy můžete báječnou dvojici a věnovat tričko i mikinu s potiskem. Ať už bude teplo nebo chladněji, váš milý bude stále zajímavý.

Což takhle něco netradičního?

Stále větší oblibě se těší originální dárečky. Zvolit můžete smaltovanou ceduli s nápisem ulice dle jména vašeho oslavence, exkluzivní sadu zahraničních piv, cyklistická sada Victorinox BikeTool a mnohé jiné.

Prohlédněte si stránky originalni.darek.cz i bastard.cz a rozhodněte se, který z dárků se vám zamlouvá nejvíce a který podtrhne styl vašeho přítele nebo muže.

Musíte si přečíst