Domů Móda Oblečení Co se dá koupit v second handech

Co se dá koupit v second handech
Také si někdy vyrazíte do Second Handu, abyste si pořídili nějaký pěkný kousek? Ano, i tady se dá velice dobře nakoupit. Někdy můžete skutečně narazit na pěkné kousky, které vám udělají radost. Koupit si totiž můžete dokonce i značkové zboží.

Dopřejte si čas a sekáč doslova „prohrabejte“

Mnohé z nás si představují Second Hand, jako něco, kde se prodává jen špinavé, zaprané a ušmudlané prádlo, ale pozor, chce to si obchod pořádně projít a dobře hledat. Koupit si zde totiž klidně můžete velice pěkný kousek a to doslova za hubičku. Pokud se sekáčům vyhýbáte obloukem, tak se jednou vydejte dovnitř a pátrejte.

Hledání a pátrání po pěkném kousku je celkem i zábavné. Vynechejte koše, kde je naházeno spousta věcí s nápisem vše za 10Kč, tady asi nejspíše opravdu nic pěkného nevyberete, ale projděte si stojany se zbožím, kde si možná i vyberete něco, co vás bouchne do nosu. Můžete zde nakoupit opravdu cokoliv. Jak oblečení pro děti, tak i pro muže, či ženy. Určitě nebudete odcházet s prázdnou. A rozhodně nebude prázdná vaše peněženka. V sekáči totiž téměř vždy objevíte zajímavý kousek, který tam za tak krásnou cenu přeci nebudete moci nechat, ale uděláte z něj svůj vlastní kousek.

Lepší level sekáčů

Existují i outlety a značkové sekáče, kam si můžete přijít konkrétně pro značkové oblečení. Nepořídíte jej už tak levně, jako běžné věci, ale i tak ušetříte, protože takovéto kousky stojí nové pořádný balík.

Nákup přes internetový bazar

Z druhé ruky si také můžete koupit věci například na Mimibazaru, který je velmi oblíbený a kde si jistě vyberete jak značkové tak i kousky neznačkové za super ceny. S prodejcem si můžete psát, ptát se jej na to, co vás zajímá a zboží si nechat přeměřit.Uvidíte, že si jistě vyberete na těchto stránkách to, co se vám bude líbit. Je toho tu skutečně mnoho a taktéž pro celou rodinu. Kromě oblečení si z de navíc můžete koupit snad téměř vše.
Musíte si přečíst