Domů Ostatní Dětské kuchyňky pro malé kuchtičky a kuchtíky

Dětské kuchyňky pro malé kuchtičky a kuchtíky

Máte doma malé ratolesti, které baví vaření a chtěly by se zapojit do přípravy pokrmů? Moderním a trendovým řešením jsou dětské kuchyňky, kde si vaše děti mohou bezpečně vyřádit. Nehrozí žádný úraz a poškození skutečného kuchyňského vybavení. Na výběr jsou různé typy kuchyněk, které si více představíme.

Klasické kuchyňky

20140808213834Do této kategorie řadíme všechny dětské kuchyňky, které připomínají zmenšené kopii klasických kuchyní. Klasickým zástupcem je elegantní kuchyňka CUISINE CHEF TEFAL s 22 doplňky. Kuchyňka je oboustranná, takže děti mohou využít různé kombinace spotřebičů. Na jedné straně je sporák a pod ním trouba s otevíracími dvířky. Nad sporákem je moderní digestoř, z které visí příbor a pánev.

Na bocích najdete dřez na mytí a jídelní stůl s protíráním. Ve druhé straně je vestavěná myška nádobí s otevíracími dvířky a sušičkou na nádobí. Na stěně je vestavěný kávovar se šálkem na kávu, mikrovlnka také s otevíracími dvířky a polička se solničkou. Kolem celého pracovního stolu kuchyňky jsou úchyty na kuchyňskou utěrku. Rozměry jsou výška 95 x šířka 61 x hloubka 45 cm.

Kufříkové kuchyňky

20140808213441Chcete-li ušetřit místo a mít přenosnou hračku, kterou může vaše dítko mít všude s sebou, zvolte kufříkovou kuchyňku. Mezi dětmi jsou velice oblíbené kufříkové kuchyňky HELLO KITTY. Jak tomu u výrobků HELLO KITTY bývá, kuchyňky jsou laděny do charakteristické růžové barvy.

Po otevření kufříku se rozloží jednoduchá kuchyňka s dřezem, plotýnkou a poličkami, kde bývá různý počet příslušenství jako například pohárky, talířky, hrnce a zákusky. Rozměry kufříkové kuchyňky SMOBY 24782 Hello Kitty jsou 26 x 23 x 10 cm. Tato má 20 doplňků.

Navštivte nový eshop medvidkovehracky.cz, kde najdete široký výběr dětských kuchyněk. Při nákupu zboží nad 1000 Kč máte dopravu zdarma! Mimo výše zmiňovaných typů zde najdete i speciální kuchyňky. Máte rádi léto a grilování?

Kupte svému potomkovi vlastní Barbecue gril se 17 doplňky. Pokud chcete přenosnou kuchyňku s klasickými rozměry, zvolte si Pizza Take Away kuchyňku s 20 díly. Jedná se o kufříkovou kuchyňku, která po rozložení má rozměry klasické kuchyňky s výškou pracovního pultu 43 cm.

Podpořte tvořivost svých dětí a lásku k vaření. Pořiďte jim vlastní bezpečnou dětskou kuchyňku.

Musíte si přečíst