Pokud se vám zničilo vaše oblíbené oblečení – na tričku se objevila dírka nebo nevypratelný flíček, nemusí nutně mířit hned do koše. Existuje totiž velmi jednoduché řešení, jak tuto situaci napravit. Tím jsou nažehlovací aplikace, které dokáží vrátit původní slávu i poškozenému a starému oblečení.

Nekupujte nové, opravujte

Co se týká zejména dětského oblečení, mnoho rodičů jistě potvrdí, že v perfektním stavu moc dlouho nevydrží. Malé děti jsou velmi aktivní, stále někde běhají a lezou, proto jsou protržené či ušpiněné tepláky a trička téměř na denním pořádku. Naštěstí jsou tu nažehlovačky, které šetří vaši peněženku. Drobné nedostatky rychle a jednoduše zakryjí, v mnohých případech se bude zdát, že oblečení bylo s nimi už vyrobeno. Z široké škály motivů si vyberou dívky i chlapci. Navíc se jednotlivé obrázky dají efektně kombinovat.

Zabaví se nejen děti, ale též dospělí

Nažehlovací obrázky lze pořídit v podobě oblíbeného zvířátka, číslice, písmena, dopravního prostředku atd. Rovněž si pomocí písmen můžete sestavit a nažehlit své jméno. To ocení hlavně maminky dětí v mateřských školách, kde si děti často své oblečení s ostatními pletou. Zaměříme-li pozornost na oblečení pro dospělé, nažehlovací aplikace dokáží i s jednoduchým jednobarevným tričkem divy. Tričko už díky motivu z blyštivých kamínků nebude vypadat všedně a nudně. Pánské oděvy lze zpestřit sportovními etiketami třeba oblíbené značky nebo klubu.

Buďte viditelní

Ať už děti, nebo dospělí, by měli být za snížené viditelnosti vybaveni dostatkem reflexních prvků. Zde opět můžeme využít nažehlovací záplaty, a to v reflexní variantě. Tento bezpečnostní prvek umístíme na bundu, vestu, kalhoty či mikinu. Aplikace všech nažehlovaček je velmi snadná – zažehlení netrvá déle než 15 vteřin.