Domů Móda Čistota půl života

Čistota půl života
My ženy, módní maniačky, potřebujeme některé maličkosti jako vzduch, který dýcháme. Život si bez nich jednoduše neumíme představit, a proto nás provázejí na každém kroku. Mluvím o kabelkách, našich spolehlivých společnicích na každém kroku. Jistě jste v médiích zachytili, že kabelka představuje, s množstvím bakterií na svém povrchu, ale i uvnitř, až zdravotní riziko. Zde je vidět, že sice si potrpíme na nejnovější módu a kvalitu, následnou péči o to, aby nám daná věc vydržela co nejdéle jaksi zanedbáváme. Péče o oblečení je jednoduchá, pračka vyčistí téměř každý flek, při kabelkách je to ovšem komplikovanější. Ty se jen tak vyprat nedají, a navíc s nimi zacházíme velmi nešetrně. Pokládáme je na místa, kde bychom se nikdy neposadili, a tak se bakterie množí a rozrůstají o nové a nové.

Péče proto vyžadují i naše kabelky. Občasné vyčištění prospěje nejen našemu zdraví ale i samotnému vzhledu kabelky. Možná nebudete muset tak často kupovat nové, a kvalitní a drahé kousky Vám vydrží mnohem déle.

Pro údržbu ale i vzhledově jsou nejvhodnější samozřejmě oblíbené kožené kabelky. Ty vydrží roky, jednoduše se čistí a navíc působí luxusně a elegantně. Při příštím nákupu se tedy poohlédněte právě po takovýchto kabelkách. Investice je sice vyšší, ale vyplatí se.

Naše chování k našim doplňkům však zmiňovaná zpráva asi moc nezmění. Faktem však je i skutečnost, že pro naše zdraví bakterie potřebujeme. Proto to s čistotou sice netřeba přehánět, skutečná dáma si však na čistotu potrpí. Je přitom jedno jestli se jedná o kvalitní a čisté oblečení nebo kabelku, ve které nosíme vše potřebné s sebou.

Větší péči by tedy neuškodila ani Vaší kabelce. Pokud chceme působit upraveně a krásné, čistota je prostě nutností. I svou oblíbenou halenku přece nosíte jen čistou a vyžehlenou.
Musíte si přečíst