Domů Móda Oblečení Boubelka aneb Oblečení pro štíhlé

Boubelka aneb Oblečení pro štíhlé
Ne všichni lidé mají postavu jako modelky, jsou děvčata, která mají postavu, jak se říká, krev a mléko. Některé ženy se za svou postavu stydí, a proto se často vyhýbají jistým druhů oblečení anebo dokonce některým akcím. Avšak žádná ženy by se neměla stydět za to, jak vypadá. Jste boubelka? Nevadí, jsou muži, kteří to milují a v případě, že vám kila navíc vadí – zamaskujte je oblečením!

Proč existují druhy oblečení, které by žena při těle neměla nosit?

Mnoho žen si myslí, že pokud mají trošku větší velikost oblečení, tak by neměly nosit jisté druhy oblečení. Zejména se vyhýbají takovému oblečení, které je oblé. Pravdou je, že na těchto těsně přiléhavých oblečení jde vidět téměř každé kilo, ale pokud je umíte správně skombinovat, tak i boubelka v nich bude sexy. Stačí jen pár fíglů.

Legíny

Každý ví, co jsou to legíny. Pro chudá děvčata jsou to kalhoty, které poslední dobou ovládly módu a pro boubelky noční můra. Jste žena krev a mléko? Nevadí. Stačí, když si k těmto legínám koupíte nějaký volný možná i trochu dlouhý top a přidáte k nim boty na vysokém podpatku. Když tohle dáte dohromady, tak budete vypadat stejně krásně, jako kdokoliv jiný a vaše kila půjdou opticky dolů. Podpatky vám prodlouží nohy, volný top neobepne bříško, takže vše bude vypadat dokonale.

Šaty

Další strašák ve skříni boubelky jsou šaty. Přitom šaty jsou nedílnou součástí každé ženy, protože to je ten kousek oblečení, který působí žensky a mnohé odhaluje, takže přitahuje muže. A pokud si dobře zvolíte, nebude muset být modelka a stejně se za vámi budou muži otáčet. Jedním z nejlepších triků je koupit si šaty, které jsou barevné, ale po bocích mají černé pásy. Tyto černé pásy vás opticky hodně zeštíhlí, a když k nim dodáte boty na vysokém podpatku, nebude to mít chybu. Avšak jsou ženy, kterým se tento typ šatů nelíbí. Takové mohou sáhnout po jakýchkoliv jiných barevných šatech, avšak měly si k nim koupit také tmavé silonky. Samozřejmě ani v tomto případě nesmí chybět podpatky a budete hvězdou.

Krátké kožené bundičky

Jediné, co se boubelce opravdu nedoporučuje, jsou krátké kožené bundičky, protože ty bývají ve většině případů dělány opravdu na tělo a navíc, když jsou krátké, tak nemohou zakrýt všechno. A pak se vám pár kilo ještě přidá. Ale i boubelka může být milovnice kožených bund a samozřejmě, že i ona si může najít variantu, která jí bude slušet. Když klasickou bundičku vyměníte za takovou, která má křivý střih, hned uvidíte ty zázraky.

Být boubelkou není ostuda a mnoho žen, které jsou krev a mléko, mohou vypadat stejně krásně, jako ty vychrtliny ne-li lépe. Stačí si jen dobře skombinovat věci tak, abychom ty svá kila navíc schovaly.
Musíte si přečíst