Domů Ostatní Hledáte komfortní byt v Praze v příjemném prostředí? Stačí si vybrat!

Hledáte komfortní byt v Praze v příjemném prostředí? Stačí si vybrat!

Každý z nás většinou alespoň jednou prožije lákavé a napínavé hledání nového bydlení. Ať už jste se rozrostli a váš byt je vám malý, nebo se chcete osamostatnit a bydlet bez zásahů rodičů, nebo si chcete pořídit konečně byt podle vašich představ, možná si vyberete byt v některé z lokalit popsaných níže. Každá nabízí něco svého.

Chodíte do práce, milujete život a akci?

V tom případě bude vaší “srdeční záležitostí“ jistě bydlení nabízející Nová Harfa. Důvody jsou prosté: nové byty ve Vysočanech – Praha 9 jsou ideální pro všechny, kdo mají v oblibě městský život. Vyžití najdou příznivci nákupů, koncertů, kina, tedy kompletního společenského života a navíc do centra je to pouhých 12 minut.

Potěšeni budou i ti, kteří ač potřebují rušno, občas rádi spočinou v trávě a klidném prostředí. Nechybí tady zeleň u břehů Rokytky, relax získaný sportem nabízí jízda na kole i bruslích po 3,5 km dlouhé nové dráze, která vede téměř za domem. Samozřejmostí je široká nabídka služeb, jako je supermarket, praktická večerka, restaurace, květinářství, drogerie a další.

Byty v prostředí nabízejícím vše potřebné pro rodiny s dětmi

Jestliže se chcete se svou rodinou usadit v komfortně vybavené oblasti se zelení v naprosté blízkosti, poohlédněte se po novém domově na Praze 5. Byty Barrandov se nachází blízko centra, přesto můžete k relaxu využít upravenou zeleň, cyklostezky, pěšinky, krásné Prokopské údolí… Celoročně fungující aquapark zabaví děti i dospělé. K dokonalé spokojenosti přispívá skvělá občanská vybavenost. Nechybí zde ordinace lékaře, restaurace ani obchody.

Netradiční mezonetové bydlení

Zajímavé mezonetové byty, které jsou prostorné, vzdušné a velmi moderní, ale i ty klasické, najdete mezi byty v Praze 10. Prostředí, v němž se byty Hostivař nachází, okouzlí jak sportovně založené jedince, tak rodiny s dětmi. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost i dostatek prostoru pro odpočinek.

Prohlédněte si nové byty a rozhodněte se co nejdříve. Tak získáte šanci, že získáte byt skutečně dle vašich představ a potřeb.

httpv://www.youtube.com/watch?v=38njSY5WKsE

Musíte si přečíst