Uvadá nám vztah a nudíme se jak my, tak náš partner? To je ta chvíle, kdy je načase si přiznat, že něco bude potřeba vylepšit. Nemusíme ale mít strach. Mužům totiž k oživení vzrušení stačí málo. Zkuste si třeba obléknout erotické šaty. 

Co muže nejvíc nažhaví

Nebudeme si lhát – sex je důležitý a to v mnoha směrech. Je proto potřeba ho neustále pěstovat a nenechat ho ve vztahu vyhasnout.

Jak tedy svého muže lehce nažhavíme? Základní pravidla jsou podle odborníků jasná. Žena má být spontánní, iniciativní a neřešit své tělo. Přesně to mužům často úplně stačí. Líbí se jim, když je žena umí překvapit, převzít iniciativu a chovat se spontánně.

Můžeme proto zkusit na svého partnera „zaútočit“ i v jiné místnosti a v jinou denní hodinu než klasicky před spaním v posteli. 

Rozhodně bychom se měli vyvarovat neustálému kritizování svého těla a upozorňování na své domnělé nedostatky. Je třeba si uvědomit, že partner tyto věci v drtivé většině případů nevidí nebo mu jsou lhostejné. Jakmile na ně ale začneme dokola upozorňovat, samy se mu zošklivíme.

Muži milují očima

Ať se nám to líbí nebo ne, muže v jejich sexualitě stimuluje především zrak. Zatímco žena se pídí po souznění duší, muž si vystačí s tím, když svou partnerku prostě vidí nahou.

Dá se toho snadno využít, takže bychom tomu měly vyjít vstříc. Bohužel to pro ženy nejednou znamená vystoupit z komfortní zóny. Ženy by se totiž většinou radši neviděly a při milování preferují tmu a zavřené oči.

Je proto potřeba si v hlavě přenastavit obraz sebe samé, neřešit faldíky a celulitidu a milovat své šťavnaté tělo takové, jaké je. Pak bude docela snadné dopřát partnerovi vizuální stimulaci. Jak? 

          Necháme při milování rozsvíceno.

          Nezalézáme hned pod deku a naopak vystavíme své tělo na odiv.

          Pořídíme do ložnice zrcadlo.

          Pořídíme si několik sexy kousků erotického oblečení.

Erotické šaty nám usnadňují cestu

Výhodou erotického oblečení je to, že dělá polovinu práce za nás. Je tak dokonale střižené, že odkrývá naše přednosti, ale zároveň i lehce schovává naše tělo. Proto si vybere každá žena, i ta, která se zcela odhalená necítí dobře.

Z jakého erotického oblečení máme na výběr? Klasickou je sexy spodní prádlo. Sundáme-li si nudný kancelářský oblek, pod kterým máme sexy podprsenku a kalhotky, dokážeme muže lehce překvapit a navnadit. 

Spodní prádlo je ještě decentní záležitost v porovnání s erotickými kostýmy. Ty už jsou určené opravdu pro postelové hrátky a je dobré si předem ověřit, jestli je náš partner laděný na stejné vlně. Ne všichni totiž touží po milování se zdravotní sestřičkou.

Dokonalou střední cestou jsou erotické šaty. Kombinují více či méně průhledné látky, krajky a prostřihy, čímž nám dávají nekonečné možnosti výběru podle našich preferencí a nálady. Rozhodně nezaškodí si pravidelně pořizovat nové kousky, abychom svůj protějšek vždy měly čím překvapit.

Erotické šaty si kromě střihů hrají i s barvami. Bílé nám dodávají punc nevinnosti a tvář anděla s ďáblem v těle. Červené zase patří dračicím a černé jsou typické svou svůdnou smyslností.

Tipy jak vrátit do vztahu vášeň

          Stimulujte partnerův zrak. Vizuální dojem u něj hraje klíčovou roli.

          Umějte ho překvapit. Například tím, že si pořídíte nové erotické šaty.

          Buďte iniciativní. Nenechávejte ho neustále dělat první krok a samy ho vyzvěte k akci.

          Využívejte k intimnímu kontaktu i jiná místa než ložnici. Zkuste milování v kuchyni nebo v lese.

          Odhoďte zábrany a nebojte se projevit emoce. Někdy se dokonce doporučuje použít pár perných slov.

 Máte vy nějaký recept jak do vztahu dodat šťávu? A zkoušely jste už vyzdobit se erotických oblečením?