Domů Móda Oblečení Dámské letní šaty

Dámské letní šaty

Nekonečné teplé letní dny se neobejdou bez letních šatů. Různé modely, střihy, velikosti, barvy, materiály, to jsou neobyčejné a originální šaty, ve kterých vás nikdo nepřehlédne, a budete za hvězdu pláže.

Léto, pláž, slunce, letní šaty. Kdo by nejel na dovolenou bez nejoblíbenějšího kousku z dámského šatníku, letních šatů? Pohodlné a krásné letní šaty, to je nutnost každé ženy. Správně zvolené šaty nejen sluší, ale dokáží proměnit vaši dovolenou v procházku prosluněnou elegancí a skvělým stylem.

Culito, Desigual, Scotch&Soda

Dámské letní šaty by neměly chybět v žádném šatníku. Na trhu je jich nepřeberné množství a je jen na vás, jaké si vyberete a jaké vám padnou do oka. Je libo šaty na ramínkách, s rukávy, hlubokým výstřihem nebo rozparkem? Máte raději mini šaty, délku nad kolena nebo až na zem? Dáváte přednost usedlejšímu přesto modernímu stylu, výstředním hravým barvám s obrázkovými detaily nebo sportovním bláznivým výstřelkům? Španělští návrháři vědí, jak na to. Umí si pohrát nejen s barvami, ale vědí, jak uspokojit i ty nejnáročnější dívky a ženy.

Už jste někdy slyšeli o španělské módní značce Culito? To je hravost, originalita, barevnost, luxus a prima ceny v jednom. Pořiďte si aspoň jeden kousek letních šatů Culito. Pokud neznáte španělskou značku Culito, pak jistě znáte španělskou módní značku Desigual. Každému, kdo vás v šatech Desigual uvidí, hned bude jasné, o jakou módní značku jde. Ano, je trošku bláznivá, extravagantní, ale pro léto jako dělaná. Léto má hrát barvami. Léto má být veselé a hravé. A co třeba zavítat do Nizozemí? Mezi módní nizozemskou značku patří třeba Scotch&Soda. Není moc známá, ale šaty Scotch&Soda ocení majitelky vytříbeného vkusu, kterým není cizí vintage styl, čerpající svou inspiraci z dávno zaniklých módních stylů. Milujete krajky či šaty hvězd černobílého plátna? Tak to jsou přesně šaty Scotch&Soda.

Letní šaty i pro náročné

Letos budou frčet nejen barevné dámské letní šaty. Letní šaty milují slečny, ženy i dámy v pokročilejším věku. Kolekce módních značek Culito, Scotch&Soda či Desigual, ze které si určitě vybere každá, lze nalézt na different.cz.

Předchozí článekKde najít nové kamarády
Další článekJaký bude otec

Musíte si přečíst