Domů Móda Jak se orientovat v nabídce spodního prádla Victoria's Secret

Jak se orientovat v nabídce spodního prádla Victoria’s Secret

Spodní prádlo Victoria’s Secret je naprosto unikátním pojmem ve světě módy. Nosí ho dospívající slečny i zralé ženy a všechny si v něm připadají přitažlivě. Jak jen to výrobce dokázal? Kombinuje příjemné materiály, kvalitní provedení a hezký design.

Prádlo značky Victoria’s Secret je důkazem, že nemusíte být oblečená jen v krajce, abyste působila sexy. Kdepak, doba krajkového prádla je už dávno pryč, i jiná provedení dokážou působit neuvěřitelně elegantně a vyzývavě zároveň. Stejně tak již není nutné vybírat si podprsenku a kalhotky stejné barvy. Popusťte uzdu fantazii a vyberte si nové prádlo Victoria’s Secret!

PINK je značkou pro dospívající slečny a mladé ženy

Značka Victoria’s Secret cílí na širokou skupinu žen od těch nejmladších až po nejstarší. Mladším ročníkům je určena značka PINK, která se soustředí na mladistvý vzhled a zářivé barvy. Pod označením PINK tedy objevíte třeba zářivě oranžové kalhotky či kalhotky s třešničkami. Samozřejmě si je můžete pořídit v libovolném věku, ale rozhodně budou dobrou volbou třeba pro vaši dospívající dceru.

Nejen tanga působí vyzývavě

Co si budeme nalhávat, spousta žen si hezké prádlo kupuje s cílem zalíbit se mužům. Dámské kalhotky Victoria’s Secret ukazují, že si k tomu vůbec nemusíte oblékat tanga. V podání této značky vypadají hezky i klasické kalhotky. Sázkou na jistotu jsou brazilské, bikiny a bokové modely. Nechybí ani ty krajkové, velmi pohodlné jsou rovněž bezešvé kalhotky. Vyzkoušejte, co se vám bude více líbit. Číslování velikostí není nijak posunuté, objednejte si takovou velikost, kterou běžně nosíte.

U podprsenek značka sází na pohodlnost

Je pro vás prioritou pohodlí? Pak si zamilujete dámské podprsenky bez kostic. Klasické podprsenky s kosticemi u značky Victoria’s Secret jen tak neuvidíte, ty totiž nejsou pohodlné ani trochu. Ba naopak, značka představuje také sportovní podprsenky a braletky. Pociťte, jaká je to úleva, když ani nevíte, že na sobě podprsenku máte!

Obklopte se luxusem Victoria’s Secret

Časem si Victoria’s Secret vybudovala pozici luxusní značky a začala prodávat také kosmetiku, kabelky a doplňky. Vybavte se něčím takovým a dejte svému okolí najevo, že se ráda obklopujete elegancí a kvalitou. Vybírat můžete třeba v českém e-shopu Milujuvictorku.cz.

Musíte si přečíst