Domů Móda Barber’s wife dělá z návštěvy kadeřnictví zážitek

Barber’s wife dělá z návštěvy kadeřnictví zážitek

Muži chodí do holičství z povinnosti. Ženy se tam naopak těší, jsou zvědavé, jak je nový účes změní. Pražské kadeřnictví a holičství Barber’s wife ovšem dokazuje, že i muži se mohou chodit ostříhat rádi.

Kadeřnictví a holičství Barber’s wife má hlavní pobočku na Praze 5 Zličíně, dámské kadeřnictví pak ještě v Jinočanech a pánské holičství se chystá v Rudné.

Vlasy se musí hýčkat, nejde jen o stříhání

Co nabídne kadeřnictví Praha ženám? Ženy velmi dobře vědí, že střih nestačí, o vlasy je třeba starat se a hýčkat je. V Barber’s wife můžete hýčkat i sami sebe. Při ozdravné kúře vašich vlasů si vypijete lahodný drink či kávu z kavárny Infinity Café a zkušené kadeřnice mezitím s vaší hlavou provedou kouzla.

V nabídce je klasický střih, foukaná i barvení, stavit se ovšem můžete i na očistnou či vyživující kúru pro vaše vlasy. V kadeřnictví aplikují kúru Olaplex, udělají vám keratinový zábal pro hydrataci, poradí vám, jak čistit vlasy od usazených silikonů a přebytečných minerálů. Profesionální vlasovou kosmetiku také prodávají. Přijďte zkonzultovat, jak se start o váš konkrétní typ vlasů, protože vlasy jsou pro ženy korunou krásy a věřte, že u každé ženy mohou vypadat zdravě a leskle, pokud se o ně umí postarat.

Každý muž si zaslouží střih od profesionála

Řada mužů se nechává stříhat doma holicím strojkem. Ano, i to je možné, s prací šikovného holiče se však výsledek nedá srovnávat. Do Barber’s wife si můžete přijít pro nový střih i oholení a vůbec nejlepší je, když se sem naučíte chodit pravidelně. Zatímco ženy jsou zvyklé nechávat si pravidelně zastřihnout aspoň konečky, muži se chodí ostříhat tehdy, když mají vlasy příliš dlouhé. Pravidelná péče o vlasy i vousy je přitom stejně důležitá jako pravidelná návštěva autoservisu či pravidelné zálohování dat.

V Barber’s wife budou spokojení muži, kteří touží po experimentování, i ti, kdo raději zůstávají u klasiky. V tomto tradičním pánském holičství nechají odpočinout tělo i mysl, celou proceduru si užijí se sklenkou dobrého rumu, whisky nebo s pivem. Zároveň je možné si objednat také masáž šíje a ramen, obličejovou masku, peeling obličeje či zábal rukou. Tohle rozhodně nejsou jen služby pro ženy, dnes se i muži chtějí líbit. Na tom, že o sebe pečujete, není vůbec nic zženštilého.

Objednejte se pohodlně online

Kdo jednou navštíví Barber’s wife, ten se už těžko spokojí s obyčejným kadeřnictvím. Zkuste to i vy! Objednat se dá pohodlně online. V klidu si vyberete, o jaké služby máte zájem, a samozřejmě je možné si zvolit, jaký kadeřník či kadeřnice se o vás má starat. Poprvé to možná nechte náhodě a pak choďte už jen k tomu svému či té své.

V Barber’s wife jsou samozřejmě vítány i děti. Šikovné kadeřnice si poradí i s těmi, které stříhání odmítají, bojí se, nebo mají problém vydržet chvilku sedět.

Musíte si přečíst