Chodidla jsou poměrně opomenutá část našeho těla i přes to, že jsou to právě ony, které nás nosí každý den na všechny naše cesty. Pokud i vy vašim chodidlům nedopřáváte mnoho péče, určitě tuto proceduru zařaďte do vaší rutiny. Péče vás navíc nemusí stát mnoho peněz, jelikož místo návštěv salonů můžete mít vlastní pedikérský salon u vás doma! Stačí si pořídit pomocníky, kteří vám s péčí o nohy a chodidla pomohou, a rázem poznáte, co to znamená „chodit po obláčku“.

Jak pečovat o nohy s Orava.cz

V létě je pokožka nohou neustále vystavována slunci a vodě, kůže je tedy krásně opálená, obrušuje se o písek a může volně dýchat díky otevřeným botám. Na podzim už však naše nohy obouváme do uzavřených bot, které po většinu dne nevyzujeme. Kvůli tomu máme i menší motivaci udržovat nehty a pokožku na nohou krásné a zdravé. Kůže na chodidlech bývá v podzimních a zimních měsících více suchá a má sklon k nepříjemným a velmi bolestivým prasklinám. Společnost Orava vám však nabízí doplňky pro péči o nohy, které vám z vašeho domova vytvoří profesionální pedikérské studio.

Péči můžete začít ve vodní lázni v multifunkční masážní vaně pro nohy Orava MP-201 pro vaše nohy. Ta změkčí ztvrdlou, suchou a popraskanou kůži a připraví ji na kosmetiku, která se do kůže díky lázni lépe vstřebá. Masážní vana MP-201 vám umožní užít si bublinkovou a povzbuzující masáž chodidel, kterou podpoří i infračervené světlo povzbuzující krevní oběh. Masážní vana nohou má 3 možnosti nastavení:

  • Ohřívání, bublinková masáž, vibrační masáž, infračervené světlo,
  • ohřívání, bublinková masáž,
  • vibrační masáž, infračervené světlo.

Pokud vám vodní lázeň na nohy není příjemná, můžete pro suchou péči o vaše nohy využít další pomocníky. Speciální odstraňovač ztvrdlé kůže Orava CR-800 má rychle rotující hlavu, kterou stačí pouze přiložit k chodidlu. Nemusíte se bát, tato péče určitě nebolí! Práce s odstraňovačem ztvrdlé kůže bude příjemná, jelikož má ergonomicky tvarovanou rukojeť, která se dobře drží v ruce. Dopřejte si krásně hebká a hladká chodidla díky odstraňovači ztvrdlé kůže Orava CR-800! Součástí balení je i náhradní brusný váleček a čistící kartáček.

Pomocník pro péči o nohy si můžete za koupit na internetovém obchodě www.orava.cz.