Měli jste velkou úrodu ovoce a zeleniny, jenže se bojíte, že to vše nezvládnete spotřebovat? Nechcete, aby se vám úroda zkazila a mražené nebo zavařené ovoce vám nechutná? Pak vyzkoušejte naše tipy od společnosti Orava jak si poradit se zpracováním ovoce a zeleniny. Už jste někdy vyzkoušeli ovoce nebo zeleninu sušit, či si vyrobit domácí 100% džus bez éček a zbytečné chemie? Že ne? Pak děláte velkou chybu, jelikož v sobě takto zpracované ovoce obsahuje mnoho výživných látek a vy si budete jistí tím, že víte, co jíte.

Sušička na ovoce Orava

V sušeném ovoci je díky jeho dehydrataci vyšší koncentrace živin a zdraví prospěšných látek, ovoce je tedy skvělou svačinkou nebo laskominou, když máte chuť na něco dobrého. Pro sušení ovoce si lze vybrat sušičku potravin Orava SU-101, která vám kromě ovoce usuší i zeleninu, houby a další dobroty. Sušička má 5 nastavitelných mřížek, na které se dá ovoce naskládat, a možnost regulace teploty prostřednictvím otočného termostatu. Vysokoúčinný ohřívač a ventilátor zajistí rovnoměrný pohyb vzduchu a rychlé a efektivní vysušení potravin. Ovládání sušičky Orava SU-101 je snadné. Stačí si pomocí otočného ovladače nastavit teplotu od 35-70 stupňů Celsia a sušení může začít.

Odšťavňovač ovoce a zeleniny Orava

Nechutná vám sušené ovoce? Pak si můžete z ovoce i zeleniny udělat vynikající zdravé džusy! K tomu vám poslouží odšťavňovač Orava OS-150 A, který vám umožní získat maximum vitaminů, nutričních hodnot i chuti z ovoce a zeleniny. Součástí odšťavňovače je i 1l nádoba na šťávu i na dřeň, váš džus si tedy můžete doplnit i o vlákninu z ovoce, která je pro vaše zdraví také velmi prospěšná. Odšťavňovač OS-150 A má tichý chod, jednoduchou obsluhu a určitě oceníte i snadné čištění. Už máte chuť na lahodný čerstvý džus? Odšťavňovač může být váš za 2 999 Kč z internetového obchodu www.orava.cz.