Domů Móda Péče o vlasy Brazilský keratin prospívá vlasům po všech stránkách. Znáte jej?

Brazilský keratin prospívá vlasům po všech stránkách. Znáte jej?

V roce 2006 byl v Brazílii vyvinut brazilský keratin a vězte, nebo ne, tato skutečnost udělala radost neskutečnému množství žen, které jsou za tento produkt skutečně nesmírně rády. Víte proč si jej tak oblíbily? Protože s jejich hřívou udělal doslova a do písmene zázraky.

Možná i vy své vlasy chemicky upravujete a tím jim velmi ubližujete. Ty pak máte sice obarvené, či s trvalou, ale nepěkné. K tomu, abyste se mohla pochlubit nádherným účesem, je nutné dodávat ty správné látky. Proto sáhněte po brazilském keratinu. Ten poškozené vlasy nejen vyživí, ale také obnoví jejich strukturu, dodá jim objem, lesk a doplní jejich přirozený keratin.

Zkrotí i neposlušné vlasy

Brazilský keratin ocení také ty ženy, které mají vlasy vlnité, krepaté, kudrnaté, nerovné a rády by je měly rovné. Proto si je také pravidelně žehlí… Jenže možná to znáte i vy, vlasy si vyžehlíte, přejdete do vlhka, nebo zmoknete a vaše práce přijde vniveč. Co s tím?

Pak stačí aplikovat brazilský keratin a máte po starostech. Můžete zmoknout, umýt si hlavu, vykoupat se v bazénu a rovnost ani lesk či hebkost nezmizí. Nemusíte se zdržovat neustálým žehlením, ale klidně si můžete o něco déle přispat. Toto určitě ocení každá žena. Ráno vstanete, učešete se a můžete jít.

Aplikaci zvládnete snadno i sama

Aplikace není rozhodně levná záležitost a v salonech za toto zaplatíte tisíce. Nicméně je tu řešení, které může využít každá žena snadno, sama doma a to aplikaci brazilského keratinu Exclusive.

Jde o keratin, který byl vyvinut v České republice a spojuje vysokou kvalitu, kterou přinášejí salony, ale nabízí nízkou cenu tak, aby si tento produkt mohl dovolit každý. Aplikujte jej na vlasy a zažehlete. Následující 3 měsíce se o své vlasy nemusíte kromě mytí a česání starat.

Dejte jim to nejlepší, co jim můžete dát a to za skvělou cenu. Ochraňte je před sluncem, barvením, melírováním a vším, co jim může škodit. Uzdravte je pouze jednou jedinou aplikací. Vše toto si snadno uděláte doma a za výrazně nižší cenu, než byste dali v profesionálním salonu.

Musíte si přečíst