Domů Móda Péče o vlasy Trápí vás šedé odrosty a celkově odrosty jako takové?

Trápí vás šedé odrosty a celkově odrosty jako takové?
Trápí vás odrosty, které pokud máte již šedivé vlasy, nevypadají vůbec pěkně? Bohužel se odrostům nevyhnete, je to přirozené, že vám vlasy rostou a u kořínků se tak objevuje vaše původní barva vlasů. Zabránit tomu ale můžete tehdy, pokud si koupíte trhák a novinku, kterou jestliže si barvíte vlasy, tak musíte mít. O co jde? 201505202300261256328665

Jde o TouchBack vlasový korektor šedin a odrostů. Tento přípravek velmi rychle zakryje odrosty a šediny ještě dříve, než použijete další barvu. Barevné odstíny skvěle splynou se stávající barvou, kterou máte na vlasech. Díky tomu budete mít naprosto přirozenou barvu vašeho účesu.

Účinky tohoto přípravku jsou okamžité. Pomocí speciálního hřebínku, který je v balení, zakryjete okamžitě šediny kdekoliv, kde vám jsou vidět. Dokonce s tímto přípravkem vytvoříte také skvělé barevné melíry a muži si s přípravkem TouchBack, mohou obarvit i vousy. O co konkrétně jde? Jde o to, že je to dočasná barva, kterou budete moci snadno a rychle aplikovat. Tato barva zároveň obsahuje kondicionér s ovesnými proteiny.

Použitím přípravku TouchBack nebudete poškozovat své vlasy. Vaše vlasy díky přiloženému kondicionéru získají dokonalou barvu a lesk. Nechcete si barvit vlasy v těhotenství, ale zároveň se chcete vyhnout devítiměsíčním odrostům? Pak si kupte TouchBack.

Přípravek je vhodný i pro těhotné ženy. Balení je velice praktické a dostanete k němu i speciální nanášecí hřebínek. Přípravek zaschne do jedné minuty, z vlasů se nevyčesává a ani se nedrolí. Barva vám vydrží až na 60 aplikací, kdy je potřeba po každém umytí vlasů nová aplikace. Záleží tedy na tom, jak často si vaše vlasy myjete.

Pomocník, který vám doma nemůže chybět je TouchBack. K dostání je v 9 barevných odstínech. K dispozici vám je intenzivní černá, popelavá blond, středně hnědá, světle hnědá, světle kaštanová, tmavě hnědá, tmavě kaštanová a zlatá blond.
Musíte si přečíst