Domů Domácnost Interiéry Žaluzie a rolety pro kvalitní zastínění i útulný domov

Žaluzie a rolety pro kvalitní zastínění i útulný domov

V těchto zimních měsících rozsvěcujeme brzy v podvečer, a ráno potřebujeme svítit také. Pokud nemáme okenní stínící techniku, kolemjdoucí si mohou dokonale prohlédnout naši domácnost, nebo sledovat, co děláme. V létě zase k potřebě soukromí přibývá potřeba zatažení oken kvůli silným, až nepříjemným slunečním paprskům, jež nás bodají do očí, budí a mají nepříznivý vliv na teplotu uvnitř i na vybavení bytu či domu, které bledne a ničí jej UV záření.

Žaluzie pro různé typy oken

Rozmanitost a široká nabídka žaluzií umožňují vybrat si každému, ať už chce žaluzie do obývacího pokoje, dětského pokojíku, nebo pracovny, která má působit reprezentativním dojmem. Také rozměry oken, pro něž mohou být žaluzie vyrobeny, mohou být takřka jakékoli.

Volit můžete typy vertikální nebo horizontální. U vertikálních můžete volit dřevěné, látkové, také kovové, nebo bambusové.

Co se týče barev, nechybí klasické, zajímavé ani typu metalíza.

Rolety udělají okna celistvější a barevná

Manipulace s roletami je jednoduchá nejen pro nás, dospělé, ale i pro děti. Stačí je jednoduše stáhnout a vytáhnout. K dostání jsou dokonce i druhy, jež se dají namontovat bez zásahu do oken šrouby, nebo čímkoli jiným. I na střešní okna se dají použít rolety, kdy „chodí“ v postranních lištách.

Chcete-li výrazně změnit působení prostoru, vyberte si rolety v jiné syté barvě, než je barva stěn. Kupříkladu zvolte barvu jakou má koberec nebo sedací souprava, kuchyňská linka… Ale ani úplně jiná barva, než jsou ty, jež jsou doposud v interiéru použity, nepůsobí špatně. Okoření je, stanou se pomyslnou „třešinkou dortu“.

Vyberte si nové rolety, z nichž mnohé jsou právě nyní za velmi výhodné ceny. Ať už potřebujete zastínit jakoukoli plochu, vyrobí vám je na míru. Stačí zvolit materiál, barvu a typ. Váš domov bude během chvíle vypadat úplně jinak a budete mít vytoužené soukromí či stín před světly a paprsky slunce.

Musíte si přečíst