Vybavujete si bydlení? Mnoho lidí plánuje kuchyň, koupelnu, protože jde o místnosti, které mají možnosti velkého zařízení. Nepodceňujte však ani ložnici, protože v ní máte relaxovat, navodit si klid a pohodu. Zařízení by mělo být útulné, designově příjemné. Hledáte trendy pro tento rok? My je známe.

Noční stolek do ložnice

Jak by měl vypadat noční stolek? Určitě by měl ladit k celkovému designu ložnice. Často se proto vybírají artikly laděné ve stejném tónu dřeva. Nejpopulárnější je buk. Krásně strukturované dřevo, které navíc ladí i více odstínům dalších prvků ložnice. Netradiční je tmavý odstín, jemu ideálně odpovídá ořech. Pak také záleží na designu. Nemusí jít o celodřevěný dekor, může se jednat o kombinaci se sklem, kovem nebo kůží. Můžete si koupit matné kousky i lakované obdoby. Samozřejmě lakování ovlivní i barvu. Elegantní je černá, puristicky čistou evokuje bílá. Další variací je styl. Je libo mít stolek, kam můžete leccos schovat? Pak pro vás je ideální komoda, noční stolek, který je praktický jako odkládací i jako schovávací na různé tajnůstky. Od knížek, přes kosmetiku až po lechtivé hračky. Máte rádi minimalismus? Pak vsaďte na kovovou konstrukci v čistém designu.

Nábytek do ložnice – trendy 2023

Velmi oblíbený je styl provence. I v tomto tónu lze ladit ložnici. Retro styl, jakoby lehce ošoupané lakování, které připomíná časy našich babiček. Patina, jež evokuje tradici. A co je trendové? Kůže. Efektní, krásná, navíc dnes je v kurzu ekokůže. Takže, jaký stolek je pro vás nejlepší? Krásný a praktický. Proto si rozmyslete, zda potřebujete úložný prostor a jak objemný. Někteří lidé například v klidu neusnou, když mají pocit, že je zahlcuje moc věcí kolem, proto mají opravdu jen jednoduché stolky bez šuplíků. Stačí jim jen prostor na osvětlení, odložení nejnutnějších věcí. Nekupujte hned. Projděte si nabídku a zjistěte, co je vám příjemné na pohled, z hlediska popisu. Nenechte se ani svázat stejností materiálu skříní, postele… Proč by se k světlému buku nehodila třeba patina? Záleží, jak vše bude lahodit vašemu oku. Protože v ložnici se máte cítit příjemně. A k tomu přispívá vizuální kompozice celé místnosti.