Při zařizování koupelny bývá nejčastější barvou vybavení a doplňků většinou bílá. Ovšem pokud toužíte po něčem neobvyklém, perfektně se hodí černá barva. Zvolit můžete černé doplňky, obklady, či rovnou celou vanu.

Jedinečný interiér

Pokud toužíte po zajímavém a stylovém interiéru, rozhodně byste měli zvážit černé prvky v koupelně. Tato barva se skvěle hodí do prostorných interiérů, ovšem malé interiéry může opticky zmenšit. Vždy je důležitá správná volba doplňků a osvětlení. Černé doplňky jsou perfektní, vytvoří kontrast a místnost ozvláštní. Jestliže však chcete vytvořit vysoce stylovou koupelnu, nemusíte se bát ani černého vybavení, zdí a podlahy. Černé vany jsou elegantní, případně můžete zvolit černé sprchové sety, skříňky a další vybavení.

Vana v černé barvě

Vany mívají zpravidla bílou barvu, jde o klasiku, která se hodí do různých interiérů. Na druhou stranu černé vany jsou neobvyklou volbou. To je však škoda, černá vana totiž působí luxusně a extravagantně. Jde tak o skvělou volbu pro každého, kdo chce vytvořit jedinečnou koupelnu, ve které se bude cítit skvěle. Není nutné rovnou volit celočernou variantu vany. Působivé jsou i kombinace černé a bílé – například černo-bílá vana Deante Hiacynt.

Výrazné obklady

Obklady v koupelně bývají často bílé, případně v jiné barvě. Ovšem veselé odstíny se časem mohou okoukat a nehodí se do každého interiéru. Pokud vás však neláká nudná bílá, můžete zvolit černé obklady. Ty jsou univerzální, a přitom působivé. Dlaždice mohou mít různé tvary a texturu, nabízí se tak příležitost vytvořit jedinečné obklady či podlahu. Černá barva vytvoří kontrast, lze ji skvěle kombinovat s bílou, či třeba dřevěnými povrchy.

Černá barva má v interiéru nejen koupelen rozhodně své místo. Koupelnové doplňky či vybavení v černém provedení dodají koupelně luxusní a moderní nádech.