Žehličku má většina žen spojenou s bolavými zády a horou prádla, která snad nikdy nezmizí.  Žehlení nemusí znamenat jen dřinu, ale může být také příjemnou relaxací, po které budete vypadat mladší a hezčí. Řeč samozřejmě není o žehličce na prádlo, ale o galvanické žehličce, která vás zbaví vrásek a známek únavy.

Použití galvanické žehličky je jednou z moderních metod, jak se zbavit přibývajících vrásek bez nutnosti plastické operace. Galvanická žehlička vám nejen vyhladí vrásky, ale vaše pleť bude vypadat mladší a zářivější.

Na první pohled je galvanická žehlička podobná depilačnímu strojku. Při ošetření pleti na pleť působí negativní a pozitivní galvanické proudy. Moderní přístroje, které se v kosmetických salonech používají jsou vybaveny senzory k rozlišení typu pleti. Podle toho lze nastavit správnou intenzitu, která bude vyhovovat přesně vaší pleti.

 Jak probíhá ošetření pleti galvanickou žehličkou?

Před ošetřením pleti se na obličej nanáší speciální čistící gel, který pleť na proces žehlení připraví. Poté se pleť vyžehlí a nakonec opět ošetří speciálním gelem. Celá procedura vám nezabere více než půl hodiny. Žehlení galvanickou žehličkou je zcela bezbolestné, výsledky jsou viditelné okamžitě po ošetření a výsledek vydrží necelý měsíc. Pravidelným žehlením se účinek znásobí. Na správné frekvenci se domluvte s vaší kosmetičkou, která zákrok provede.

Na rozdíl od jiných kosmetických ošetření nebývá obličej po ošetření podrážděn, takže můžete rovnou vyrazit do společnosti.  Díky speciálním nástavcům nemusíte galvanickou žehličkou používat jen na obličej, ale její omlazující účinky si můžete dopřát třeba i na vlasech. Použití galvanických proudů na vlasové pokožce podporuje růst nových vlasů. A kromě toho můžete s jiným speciálním nástavcem vyrazit s galvanickou žehličkou do boje proti celulitidě.

Ošetření galvanickou žehličkou může podstoupit bez obav téměř každý, bez rozdílu pohlaví nebo věku. Použití galvanické žehličky byste měli zvážit, pokud máte nějaké vážné zdravotní potíže, jste těhotná nebo máte kardiostimulátor.

Pokud vás galvanická žehlička zaujala, máte dvě možnosti. Žehličku si koupit nebo absolvovat ošetření v kosmetickém saloně. Vzhledem k tomu, že nákup žehličky není zrovna lacinou záležitostí, navštivte nejprve několikrát kosmetičku. Pak budete mít jasnou představu o tom, co kupujete.