Domů Krása a kosmetika Nová technologie v líčení obočí

Nová technologie v líčení obočí
Obočí je velmi důležitá část obličeje, a pokud není dobře vytrhané a nemá pěkný tvar, tak se můžete nalíčit sebelépe, ale soustředěnost stejně přenesete na vaše obočí. Co patří mezi novinky v úpravě obočí a vám by to doma tedy jistě nemělo chybět?

Je to TouchBack fixa, která slouží k líčení obočí BrowMarker. I když se zrovna nenalíčíte a máte den, kdy na líčení se nemáte náladu, tak i tak byste měla mít pěkné a upravené obočí. Pokud chcete snadnou a rychlou úpravu, tak si pořiďte fix, který úpravu vašeho obočí vyřeší snadno a rychle. Nejdůležitější je si obočí správným způsobem vytrhat. Pokud si na to netroufáte sama, tak raději svěřte své obočí do péče kosmetičky.

Dokreslení a vykreslení obočí je velmi důležité a novou technologii v líčení přináší právě fixa na obočí TouchBack. Proč je fixa výjimečná? Protože má patentované složení. Jde totiž o skutečnou barvu.

Fixa má speciální aplikátor, díky kterému nanesete přesně takové množství barvy, jakou potřebujete. Díky dlouhotrvajícímu složení, získáte upravené obočí bez rozmazání a dodatečných úprav. Fixa je ideální na letní horké počasí, při zvýšené fyzické aktivitě a i při sportu. Vybrat si můžete v pěti přirozených odstínech. Velmi precizně vykreslí oblouk obočí a zároveň vyplníte prořídlá místa.

Vaše obočí, fixa dokáže opticky rozšířit, nebo prodloužit. Pokud máte každé obočí jiné, což se stává poměrně často, tak si jej fixou můžete domalovat do stejného tvaru. Pokud vás trápí šedivé chloupky ve vašem obočí, pak je fixou velmi snadno zakryjete. Zvýraznit můžete jak své stávající obočí, tak i permanentní make-up. Před aplikací odstraňte veškerou mastnotu krémů a jiných kosmetických přípravků. Vymalujte si obočí do požadovaného tvaru. V nabídce jsou odstíny jemně černé, kaštanové, středně hnědé a tmavě hnědé barvy.
Musíte si přečíst