Domů Krása a kosmetika Gelové laky na nehty

Gelové laky na nehty
Dobrou novinkou pro všechny ženy, které mají své přírodní nehty a touží po tom, aby tyto nehty byly krásné a lak na nich dlouho vydržel, jsou gelové laky na nehty.

Nechce se vám chodit si každý měsíc na nové nehty a vyhazovat za to tolik peněz? Pak si stačí koupit gelový lak na nehty, který vám vydrží opravdu dlouho. Nesnášíte máčení ve vodě, protože víte, že si po umytí nádobí budete moci jít vaše nehty přelakovat? Jak se vyhnout těmto věcem? No jednoduše, kupte si gelový lak na nehty a můžete dělat cokoliv. Lak vám vydrží při jakékoliv práci, a proto se stal trhákem, který doma prostě musíte mít, pokud si lakujete nehty přírodní.

Zapomeňte na doplňování nehtů a sezení každý měsíc po dobu dvou hodin v kosmetickém studiu.

Krásné nehty za pár minut

Za pár minut máte nehty krásně nalakované a dále se o ně nemusíte starat, k aplikaci gelového laku není potřeba zapékací trouba. Další výhoda je ta, že pokud vás barva laku omrzí, což se klidně může stát, tak si prostě nehty odlakujete a nalakujete lakem novým.

Nesnášíte, když jdete na gelové nehty a jsou na nich vidět odrosty? To u gelového laku nehrozí. Začněte jaro s krásnými nehty, které vám bude každý závidět. Bát se nemusíte ani odlupování laku. Pokud si koupíte gelový lak na nehty, tak máte okamžitě po starostech. Každá žena zcela jistě ocení tento způsob lakování nehtů. Ušetříte čas za práci a peníze za doplňování a ušetříte i spotřebu odlakovačů. Výhod má gelový lak na nehty opravdu spoustu.

Různé barvy 

Je jedno, jestli preferujete laky na nehty přirozených barev, nebo výrazných, protože odstínů, které jsou v nabídce, je skutečně mnoho a tak si zcela jistě vyberete. Zahoďte své běžné laky do koše, protože po vyzkoušení gelového laku už jiné stejně chtít nebudete.

Řešení pro každou ženu s přírodními nehty, jsou gelové laky na nehty. Sice jsou dražší, ale na druhou stranu jsou o mnoho větší, než jsou klasické laky a vzhledem k tomu, že je až tak často používat nebudete muset, protože skutečně vydrží, tak ve finále pořádně ušetříte a navíc budete mít vaše nehty stále velmi krásné.
1 komentář

Comments are closed.

Musíte si přečíst