Domů Volný čas Padesát odstínů šedi

Padesát odstínů šedi
Určitě jste i vy slyšeli o filmu, který přišel do kin v únoru. Padesát odstínů šedi je dobrým dárkem pro kamarádku či přítele, kdy můžete vyrazit společně.

Vzrušující příběh, který vás nenechá chladnými je tu pro ty, kdož chtějí vidět sexuálně nabitý film. Hlavní hrdinka Anastasia je nesmělá studentka, které se velmi zásadně změní život. Objeví v sobě touhy, které jí dosud byly ukryty.

Ještě než došlo ke zfilmování příběhu, byla vydána kniha, která se prodávala ještě lépe, než Harry Potter. Proto také došlo ke zfilmování tohoto příběhu. Proč je příběh tolik zajímavý? Proto, abyste to pochopili, tak je třeba, abyste příběh viděli.

Studentka Anastasia je šedá myš, která podle vlastních slov není ničím zajímavá, je nudná a nijak nevybočuje z kolektivu. Pravý opak je potom tajemný podnikatel Christian Grey. Anastasia s Christianem přišla udělat rozhovor pro článek do studentského časopisu. Anastasia má Greye plnou hlavu, a to i přesto, že se ji on svým chováním snaží odradit. Dochází k opakovanému pracovnímu setkání, a to i přesto, že ji Christian varuje před svým chováním. Ona mu nemůže odolat.

Grey si je ale také vědom toho, že mu není Anastasia lhostejná a začíná si jí postupně připouštět k tělu. Oba se samozřejmě sblíží. Anastasia v jeho posteli najde své touhy a podlehne jim. Z šedé myši se stává žena plná vášně a živočišnosti.

Jedná se o erotické drama, které trvá 124 minut a které režíroval Sam Taylor-Johnson, scénař napsala Kelly Marcel a to podle knihy E.L. Jamesové. Ve filmu hrají Jamie Doman, Dakota Johnson, Jennifer Ehle, Luke Grimes, Marcia Gray, Max Martini, Eloise Mumford, Dylan Neal, Rita Ora, Victor Rasuk, Callum Keith Rennie.

Přijďte se i vy podívat na film, který láme rekordy ve sledovanosti. Uvidíte, že nebudete litovat. Po odchodu z kina budete nabiti erotickými zážitky, které na plátně uvidíte a dost možná se to podepíše i na vašem sexuálním životě.
Musíte si přečíst