Domů Móda Oblečení Zapomeňte na těsné kalhoty a zkuste volné střihy

Zapomeňte na těsné kalhoty a zkuste volné střihy
Těsné kalhoty byly v jednu dobu naprosto trendy a kdo je neměl, ten jako by nebyl. Nyní začínají být trendy kalhoty, které jsou volnější. Zapomeňte na to věčné soukání se do džínů, nepohodlné sezení a neustále upnuté kalhoty, které vám brání ve spoustě věcí. Pořiďte si pohodlné volné modely, které šly do kurzu. Zahrabejte ty těsné, které se vám pokaždé, když si sednete, zaryjí do břicha, hluboko do skříně a vyrazte si do obchodu koupit ty volnější.

Volné kalhoty jsou velice zajímavé a stylové a často k nim právě proto tíhneme. Hlavně je jejich velkým plusem naprostá pohodlnost, kterou vám nabízejí. Volné kalhoty se hodí kamkoliv, jak do práce, tak i do společnosti. Pořídit si je můžete v jakémkoliv odstínu, který sladíte se zbytkem outfitu.

Jejich typy jsou různé. Může jít o kalhoty se sníženým sedem, vysokým pasem, ty, které se pak u lýtek výrazně zužují,  jsou naprostým módním trendem. K takovýmto modelům si pak můžete vzít jak kozačky, tak i nízké boty. Hodí se do každého ročního období. Díky nim se budete cítit pohodlně při dlouhém cestování autem nebo při sezení, prostě kdekoliv, kde se neradi mačkáte.

Svrchní oděv potom vypadá velmi dobře, když je do volných kalhot zastrčený. Zajímavé jsou i volné, dlouhé, moderní svetry s širokými rukávy, které se nosí. Módní volné kalhoty najdete v obchodech jako je Orsay, New Yorku, ale i v Gate, kde je seženete určitě za senzační cenu.

Stačí si projít váš obchodní dům a zcela jistě v něm na tento typ kalhot narazíte. Jsou dokonce obchodní domy, které nabízejí zdarma stylistu, který s vámi projde obchody a pomůže vám vybrat si skvělé kousky a dobře je i nakombinovat. Určitě tyto služby doporučuji, protože často sami můžete zbytečně šlápnout vedle a jelikož jsou to služby zdarma, tak není důvod jich nevyužít.
Předchozí článekKdyž nám vadí rady ostatních
Další článekGelové laky na nehty

Musíte si přečíst