Máte pocit, že v bytě či domě stále postrádáte prostory, do nichž byste uložily předměty denní potřeby i ty, které používáte sezónně, nebo ne úplně běžně? Chcete nábytek, který nejenže splní svůj účel bez jakýchkoli výtek a přitom do interiéru zapadne, oživí jej a bude vzhledově takový, aby podpořil váš styl nebo vkus? V tom případě vám jistě padnou do oka levné skříně do ložnice či jiných místností domova. Jsou vzhledově hezké, uvnitř mohou být uspořádání dle vašeho přání a uložíte do nich skutečně velké množství oblečení, předmětů, knih a dalších věcí, bez nichž se neobejdete.

Pořádek na chodbě

Do skříně v ložnici odložte vše, co nyní nenosíte. Získáte tak mnohem víc prostoru. Nenechávejte na věšácích vesty nebo lehké bundy, když nyní nosíte kabáty a bundy. Z chodby odstraňte i boty, papuče pro hosty, obouvací lžíci a vše, co při odchodu používáte.

Velmi hezké botníky pojmou obuv celé rodiny a díky praktickým šuplíkům v horní části uschováte vše, co nemají návštěvníci při vstupu k vám domů vidět.

Botníky mohou být klasicky otvírací, jako skříňka s poličkami různě vzdálenými od sebe. Užší varianta botníku pro užší chodby může být uzpůsobena tak, že se obuv do botníku ukládá šikmo. Pootevřete skříňku podobně, jako troubu u sporáku a boty či papuče do ní zasunete. U menších prostorů tento typ botníků skutečně oceníte.

Nezapomeňte na možnost odložit si klobouky nebo čepice. Poličku umístěte do vyšší části chodby kupříkladu nad botník. Praktické je také mít v chodbě zrcadlo, které může být součástí celé stěny, nebo jen tak samostatně pověšeno u dveří. Ideální je pořídit si zrcadlo, v němž se uvidíte celí, tedy od hlavy až k patám, abyste zkontrolovali, jak vám vše spolu ladí.

Čistota a pořádek v koupelně

I v koupelnách potřebujeme úložné prostory. Uschováme zde čisticí prostředky, textil, jako ručníky, osušky, župany, žíňky a další. Zeny uvítají možnost uschovat si kosmetiku, hygienické potřeby, drogerii pro koupání atd.

Levné koupelnové skříňky toto vše pojmou a navíc jsou k dostání v mnoha barevných stylech, kombinacích materiálů a povrchových úprav.

 

Využijte i vy úložné prostory v podobě skříní, botníků a skříněk. Uvidíte, že bude váš domov vzdušnější, útulnější a udržíte jej snadno v pořádku.