Domů Domácnost Interiéry Moderní obývací stěna nasadí obývacímu pokoji novou tvář

Moderní obývací stěna nasadí obývacímu pokoji novou tvář

Společenskou místností v každém rodinném domě i bytě je obývací pokoj, na který jsou kladeny vysoké nároky. Přestože by měl působit reprezentativně, měl by nabídnout i útulnou a příjemnou atmosféru. Pakliže plánujete renovaci obývacího pokoje, neměli byste opomíjet výměnu starého nábytku za nový, modernější.

Mohutné obývací stěny sahající od podlahy ke stropu jsou dávnou minulostí, neboť působily neforemně a zabíraly spoustu místa. Jejich jedinou výhodou bylo, že poskytovaly dostatek úložného prostoru. Moderní obývací stěny, které jsou dnes k dostání, respektují nepsaná pravidla minimalismu.

Materiál obývací stěny

http://t-nabytek.cz/obyvaci-steny/
http://t-nabytek.cz/obyvaci-steny/

Ve světě bydlení se do popředí dostávají obývací stěny z lamina, jež se pyšní jednoduchým designem a precizním zpracováním. Existuje pestrá škála barevného provedení. Na své si přijde milovník tmavých i světlých odstínů. Samozřejmostí je dlouhá životnost. Obývací stěny z lamina představují kompromis mezi cenou a kvalitou.

Chcete-li sáhnout po luxusních kouscích, nabízí se vám obývací stěny z masivního dřeva. Jejich životnost se předpokládá na několik generací, tudíž ještě vaše vnoučata mohou tento nábytek využívat. Zde je nezbytné počítat s poměrně vysokou pořizovací cenou.

Sektorové obývací stěny jsou jasnou volbou

Už dávno jsou pryč doby, kdy obývací pokoj tvořila souvislá obývací stěna a sedací souprava. Nenahraditelnou součástí místnosti je konferenční stůl, větší a menší komody. Nicméně sladit jednotlivé kusy nábytku se může zdát jako nadlidský výkon. V takovém případě doporučujeme variabilní sektorový nábytek, kdy obývací stěnu můžete snadno rozšířit o další kus nábytku. Vybrat si můžete z pestré škály polic, komod a stolků s rozmanitými rozměry.

Jestliže se tedy pouštíte do rekonstrukce interiéru a jako první vám pod ruce přišla přeměna obývacího pokoje, kvalitní obývací stěny můžete najít ve specializovaném internetovém obchodě.

Předchozí článekJak si přestat ničit vlasy
Další článekNevěsta jako bílá paní

Musíte si přečíst