Domů Domácnost Interiéry Samolepky na zeď pro děti

Samolepky na zeď pro děti

Zařizujete pokojíček pro vaše dítě, ale stále vám tam chybí nějaký detail k dokonalosti? Vyzkoušejte dozdobit ho pomocí samolepek na zeď, které určitě pokojíčku dodají tu správnou hravou atmosféru.

Motiv, který se dětem bude líbit

Největší problém je najít vhodný motiv samolepky na zeď, protože je jich opravdu velký výběr. Takže záleží už jen na tom, co by se vašim malým ratolestem mohlo líbit. Největší zastoupení motivu pro děti mají zvířátka, ať už jde o domácí zvířata, mazlíčky či africké druhy. Takže vám v pokojíčku na stěně může viset roztomilý pavouk anebo se pást kravička či pobíhat pejsci nebo slon.

Kromě zvířátek zde koupíte i motivy zemědělských strojů, jako jsou traktory anebo můžete po pokoji nechat létat letadla a mnoho dalších. Stačí jen rozvít svou fantazii. A pokud byste opravdu nevěděli, co se vám líbí nejvíc, tak můžete do pokojíčku pomocí samolepky na zeď nalepit třeba jméno majitele.

Pejsek nebo kočička

Právě motivy psů a koček bývají jako motivy dětem nejčastěji kupovány, jelikož jde o domácí mazlíčky, kteří jsou dětem velice blízcí. Dětské samolepky na zeď v těchto motivech jsou udělány velice roztomile, možná se někomu budou zdát i poněkud vtipné, aby se dětem více líbily, proto působí hravě. A vy sami si můžete pohrát s tím, jak je nalepíte, protože například i kočiček, lze nalepit ocas, tak jak se vám to bude líbit.

Motiv máme, hned s ním na zeď

Pokud máte motiv vybraný, tak ještě není vyhráno, protože ještě stále musíte přemýšlet. Jelikož vy sami si můžete určit, jakou chcete barvu a velikost zvířátka či věci, samolepky na zeď, kterou jste si vybrali. Aby do pokoje přesně pasoval a udělal takovou atmosféru, kterou si představujete. To někdy není lehký úkol, protože musíte myslet na to, že v pokoji buďto už je anebo teprve bude nábytek a vy to všechno budete muset zkombinovat dohromady, proto můžete využít pomoct, kdy vám firma nabídne, že si budete moci místnost vyfotit. A oni vám do této místnosti dají přes počítač nálepku, tak jak byste si to přáli, abyste si dokázali představit, jak to asi bude vypadat.

Nakupte a budete obdarování

Dokonce teďka můžete využít jedinečné akci, kdy při koupi samolepek na zeď, na webových stránkách www.lepikov.cz dostanete zdarma další tři nálepky, což jsou tři různě velké, ale za to roztomilé sovičky, které můžete použít nejen v dětském pokojíčku, ale při troše fantazie i do jiných místnosti. Třeba do vaší ložnice a podobně.

Vytvořte příjemnou a hravou atmosféru i v pokojíčku vašich ratolestí.

Musíte si přečíst