Domů Volný čas Výběr dovolené nemusí být stres!

Výběr dovolené nemusí být stres!

Začínáte plánovat dovolenou pro vaši rodinu? Chcete překvapit vašeho partnera koupí romantické dovolené? Či ještě jinak – hledáte pohodový pobyt pro sebe a vaši nejlepší kamarádku? Potřebujete inspiraci? Líbilo by sám koupit dovolenou za nejvýhodnější cenu na trhu? Poradíme vám, jak a kde vyberete snadno a s jistotou, že koupíte zájezd od spolehlivé cestovní kanceláře.

Srovnání hraje ve vás prospěch

Při výběru dovolené je třeba maximální obezřetnosti. V České republice působí stovky cestovních kanceláří a agentur. Ne všechny jsou ale spolehlivé, každý rok se stane i několikrát, že se lidé nechají napálit a na dovolenou vůbec neodjedou, nebo řeší složitý problém, když je pořádající agentura nechá v cílové destinaci. Abyste se těmto strašákům vyvarovala, vyzkoušejte NewTravel.cz.

Jedná se o specializovaný portál, který nabízí rychlé srovnání zájezdů. NewTravel.cz sleduje nabídky od 105 prověřených českých cestovních agentur. Riziko, že byste zájezd koupila od nespolehlivé firmy, neexistuje. Zájezdy na portálu vybíráte velmi snadno. Stačí zadat kritéria, která by vaše dovolená měla splňovat. Volíte například destinaci či přímo název hotelu, délku pobytu, datum odjezdu a příjezdu, úroveň hotelu a také typ stravy a dopravy. Po zadání kritérií vám NewTravel.cz nabídne odpovídající zájezdy. Ze široké nabídky si jistě vyberete. Seženete zde klasické pobytové i poznávací zájezdy, oblíbené eurovíkendy, lyžařské zájezdy i pobyty ve vzdálených exotických zemích.

Smlouvu uzavřete přímo s CK

NewTravel.cz slouží pouze k vyhledávání zájezdů. Jakmile si vyberete, stačí jedno kliknutí a dostanete se na stránky pořádající cestovní kanceláře, se kterou uzavřete smlouvu.

Nezapomeňte si přečíst také recenze hotelů, pomůže vám to v rozhodování. Jestliže nemáte úplně jasno v destinaci, otevřete si nejdříve Magazín cestování na NewTravel.cz. Čekají tu na vás články o destinacích a praktické rady na cesty.

Předchozí článekJak se zbavit strachu z řízení
Další článekDům kultury Ostrava

Musíte si přečíst