Domů Ostatní Kentoya vládne nejen českému trhu

Kentoya vládne nejen českému trhu
elektricka-kolaNa samotném počátku našeho povídání musíme podotknout, že elektrická kola Kentoya vzešly z ryze české společnosti, která zaujala výchozí postavení na tuzemském trhu. I přesto, že se vám může název zdát jako japonský, jde o souzvuk několika počátečních písmen vytažených ze jmen zakladatelů, kde se samozřejmě objevuje i Japonec Yamamoto.

Dalšími je Tom a Ken. Pokud bychom se vydali do prvopočátku společnosti, museli bychom navštívit rok 1994. Ve velkém stylu se však tato společnost ukázala až v roce 2000, teprve až v novém tisíciletí si na svou stranu získala velké množství příznivců a to nejen z českých řad. Na skútry 125ccm si však museli vážní zájemci ještě nějakou chvíli počkat, jelikož první se do oběhu dostávají 50 ccm.

Neříkáme, že by Kentoya byla v těchto dobách něčím ojedinělým. Na scéně se objevuje celá řada jiných značek, které vyrábějí tyto dopravní prostředky. Kentoya však zaujala výchozí postavení svou nízkou cenou, kterou si drží až do dnešních časů. Úspěch měřitelný prodejem vynáší společnost Kentoyu do popředí zájmu.

Díky této sounáležitosti se Kentoya pokouší o expanzi do zahraničí, kde sklízí podobné ohlasy. Německo nebo dokonce Polsko se tak stává další zemí v řadě, kde Kentoya zaujala pevnou pozici a drží si jí dodnes. Nyní je Kentoya známá po celé Evropě a už dávno není jen výhradou českého trhu. Pokud chcete modely nakupovat ještě levněji, můžete navštívit skútr bazar, ale i tak se nové motocykly prodávají od 20 tisíc korun. Pokud tedy hledáte spolehlivý a zároveň levný dopravní prostředek, vsaďte na Kentoyu.

Zdroj obrázku: www.kentoya.cz
Musíte si přečíst