Domů Sex a vztahy Vibrátorem to teprve začíná aneb užijte si v ložnici

Vibrátorem to teprve začíná aneb užijte si v ložnici

 

Napadlo vás někdy, jaké by to asi bylo mít v posteli nějaké zajímavé erotické hračky? Pokud ne, tak určitě lžete. Všichni mají své sexuální fantazie a není důvod, proč si je nesplnit! Buď se domluvte se svým protějškem, nebo prostě vezměte iniciativu do vlastních rukou a připravte nezapomenutelný sex.

Jak moc se vyznáte v hračkách pro dospělé? Je to možná smutné, ale když dojde na tyto pomůcky, spousta lidí si dokáže vybavit tak maximálně vibrátor. Přitom nabídka sexshopů je o mnoho bohatší. Je tedy nejvyšší čas začít ji zkoumat!

Používat erotické hračky je úplně normální

Nejdříve je nezbytné zbavit se počátečního ostychu. Sex je běžná součást života dospělých lidí a stejně tak je tomu s pomůckami k němu. Za jejich používání se není třeba stydět, na druhou stranu to není zrovna téma, o němž byste měli diskutovat u rodinné večeře. Přijměte ale fakt, že na používání hraček pro dospělé není nic zvláštního. Tedy kromě ozvláštnění nudného sexuálního života.

I s obyčejným vibrátorem si užijete

Některé pomůcky jsou určené výhradně ženám, další zase jen mužům a zbytek si užijete oba. Milování je o potěšení toho druhého a věřte, že vašeho partnera bude bavit navozovat vám slastné pocity třeba právě pomocí vibrátoru. Mimochodem vibrujících pomůcek je spousta a dají se použít k různým účelům. Vibrátorem můžete potěšit třeba bradavky nebo ušní lalůčky! Schválně to vyzkoušejte.

Začněte průzkumem

Je pro vás téma erotických hraček trochu ošemetné a do sexshopu byste se nikdy neodvážili? Klid, žijeme v době digitální a otevřít si na internetu online sexshop zvládne každý. Nikdo neuvidí, jak se při pročítání popisů jednotlivých výrobků červenáte, a nikdo se ani nikdy nemusí dozvědět, že jste si odsud něco objednali. Například z Růžového slona, což je jeden z nejznámějších českých online sexshopů, posílají zboží v nepopsaných krabicích. Takže hurá do toho!

 

 

Musíte si přečíst