Domů Domácnost Tipy na dárky pro teenagery

Tipy na dárky pro teenagery

Lámete si každoročně hlavu s tím, co pořídit vašim dospívajícím miláčkům? Je čí dál větší problém se v nich vyznat a nevíte, co zrovna tento měsíc letí? Máme pro vás několik užitečných tipů, po kterých můžete sáhnout. Nebo alespoň rad, jak se v této moderní divočině zorientovat!

Značkové oblečení stále letí!

Platilo to za nás a platí to i nyní. Jak se jedná o nějakého známého návrháře či oblíbenou osobnost, šplhá se cena za oblečení a různých věcí do astronomických výšin. Oblíbenost a pocit výjimečnosti, které ale takové věci nabízejí, jsou stále v kolektivu populární. S tímto dárkem nešlápnete nikdy vedle. Navíc nemusí to být přímo veliká věc, ale stačí jedna drobnost, jako kryt na mobil, tričko či pásek. 

Merch

Možná pro vás je toto slovo lehce cizí či úplně nové. Dnešní mládež jej ale skloňuje v každé druhé větě a označuje reklamní věci oblíbených umělců, třeba youtuberů. A protože online prostor hýbe dnešním světem, můžete se i vy nechat inspirovat a zvolit originální dárek, který jen tak někdo nemá. Například spotify fotka ve skle,což je skleněná deska z vybroušeného skla s oblíbenou fotkou vašeho dítka například z dovolené a s názvem velkého letního hitu! Věřte, že se skleněnou deskou uděláte spoustu radosti, teď jen vybrat ten správný motiv a radost pod stromečkem je zajištěna.

Nevšední zážitek

Pokud pro vaše dítko je lyžovačka na horách či jazykový víkend už dávno passé, nezbyde, než mu vyjít vstříc a sáhnout po pořádném adrenalinovém zážitku. Simulátor létání či hodinka hry ve virtuální realitě mu nadobro učaruje a on se pak bude moci spolužákům pochlubit, jak skvělé a moderní rodiče má.

Rozviňte šikovnost

Pokud nechcete, aby vaše dítko leželo pouze u počítače, jděte do aktivit. Pro mladé sportovce pořiďte posilovací závěsný systém, pro slečny závěsné šátky na jógu. Máte doma hudebníka? Pak můžete sáhnout po nevšedním hudebním nástroji. Třeba úžasný je Cajon – bedýnka, která směle zastoupí celou bicí soupravu.

Nezapomínejte také na drobnosti, které se hodí a většinou právě nejvíce potěší. Svítící led tkaničky do bot, sluchátka, knížky či kosmetiku.

Musíte si přečíst