Domů Domácnost V luxusních papírových tubusech půjde vaše zboží na dračku

V luxusních papírových tubusech půjde vaše zboží na dračku

Zkušení obchodníci dobře vědí, že luxusně zabalené zboží se nejen lépe prodává, ale mohou si za něj účtovat i vyšší cenu. Obzvláště v období před svátky, kdy lidé shánějí dárky, je nedokáže uspokojit běžný produkt – požadují zboží které bude vypadat luxusně.

V papírovém tubusu získá zboží punc luxusu

Jedním z nejsnazších způsobů, jak získat luxusní obal pro vaše zboží jsou papírové tubusy s nádherným potiskem, které dodává agentura Bluearrow.cz. Jsou vyrobeny ze tří vrstev pevného lisovaného papíru a na povrchu vybaveny jakýmkoli barevným potiskem podle vašeho vlastního návrhu. Nemusí jít jen o hladký tubus, plnobarevnému offsetovému potisku je možné dodat 3D efekt pomocí embosovaného a debosovaného reliéfního tisku. Moderní technologie dovolují také UV tisk, díky kterému bude grafika vašeho papírového tubusu světélkovat pod UV paprsky. Zvenčí je papírový tubus opatřen ochranným lakem, což jej nejen zpevní, ale zaručí také odolnost před vlhkostí. Luxusní papírové tubusy můžete použít na balení potravin, oděvů, sypkých materiálů či čehokoliv jiného, co se do nich bude tvarově hodit.

Krásné plechové dózy vydrží věky

Pokud byste chtěli své produkty balit do obalů, které jsou prakticky nezničitelné, můžete zvolit plechovky s vlastním potiskem. Oproti papírovým tubusům mají několik výhod. Jsou vyrobeny z odolného ocelového plechu, takže přežijí prakticky vše. Díky tomu je lidé často využívají i poté, co obsah spotřebují, například na uskladnění různých věcí či jako dekorační předmět. Vaše logo na plechové dóze tak může mít stále na očích i několik generací lidí, kteří budou obdivovat její design možná i tehdy, když zde již nebudete. Za pár korun tak získáte reklamní předmět, který zvýší hodnotu vašeho zboží a zajistí vaší firmě propagaci.

Musíte si přečíst