Domů Móda Oblečení Retro šaty

Retro šaty

781803Často se říká, že minulost se opakuje. U oblečení a konkrétně u šatů je to ale vyloženě nutnost, kterou byste měla vyzkoušet i vy. Stejně jako například moderní umění jsou dnešní „in“ šaty většinou strohé a extravagantní, naproti tomu když se ohlédneme do minulosti, kdy obrazy vypadaly lépe, než stříkance od kečupu na holé zdi, šaty uměly z dívky udělat opravdovou ženu. Retro šaty jsou vyzývavé a sexy, vědí, co ženám sluší a jak odhalit jejich přednosti. Takové střihy ale vyžadují holky doslova „krev a mlíko“, protože na ohlodané kosti není jednoduše co ukazovat. Retro šaty jednoduše budou slušet dívkám a ženám, které ještě nezahodily svou smyslnost a ženskost a chtějí si připadat sexy a přirozené. Zapomeňte tedy na kanýrky, podivné střihy, kdy ani nevíte, jestli do otvoru strčit ruku, nohu nebo hlavu či míru „čím méně, tím lépe“.

Ukažte to nejlepší aneb Pin up styl jede

Základním rysem retro šatů je vysoký pas, který zdůrazní nejštíhlejší partii každé ženy a naopak nenápadně schová menší špíčky kolem boků. Žádné klasické bokovky, které si mohou dovolit jen dívky s bříškem jako žehlicí prkno. Takový střih bude slušet především ženám s postavou přesýpacích hodin, lichotit ale bude i jablíčkům nebo hruškám.

Muži při takovém pomyšlení myslí jenom na sex – a tím nemyslím s jejich fleshlightkou, nebo twerking buttem (ten asi ale bez půjčky nepořídí)…

Mezi klasické retro barvy patří zelená, bílá, červená a modrá, nejlépe v kombinaci s puntíky nebo kostkami. Jak už ale bylo řečeno, retro šaty jsou pro ženy, které do nich mají co dát, což znamená, že sexy rýžku mezi ňadry vám jednoduše neudělají, pokud máte prsa jako lentilky pod kobercem. Podobně také nohy. Retro šaty dovedou vaše nohy proměnit v sex symbol, se kterým okouzlíte každého. Pokud jste někdy chtěla mít nohy až do nebe, s retro šaty bude něco takového mnohem jednoduší. Aby se ale dalo kouzlit, je potřeba mít nějaký základ. Přeci jen, když se chcete stát kouzelníkem, také potřebujete mít v zásobě nějaké ty králíky, co lze tahat z klobouku, v tomto případě z retro šatů.

Pokud budete pořizovat takovouto starší módu, není na škodu k ní pořídit ještě nějaké pěkné lodičky. Dobrý katalog můžeme doporučit na tomto webu: http://lodicky.eleganter.cz/

Musíte si přečíst