Domů Domácnost První hračky pro děti: hezky, česky

První hračky pro děti: hezky, česky

Čekáte příchod miminka? Tak to určitě přemýšlíte i nad prvními hračkami, které mu pořídíte. Vybírejte dobře. Miminko toho nepotřebuje příliš. Hračky však musí být bezpečné a užitečné. Pojďte se na tři z nich podívat.

Kupte děťátku český kolotoč nad postýlku

U hraček pro děti se oplatí vsadit na kvalitu a dobrý původ. Takovými hračkami jsou jednoznačně české hračky a mnohdy pocházejí od malých lokálních výrobců. Kolotoč nad postýlku s dřevěnými prvky z bukového dřeva a s ozdůbkami ze 100% merino plsti je rozhodně hezčí něž celoplastové kolotoče. Takovéto krásné kolotoče vyrábí značka O My Dear.

Proč zrovna kolotoč nad postýlku? Je to přesně ta bezpečná hračka, která umí miminko zaujmout a současně jej posouvá ve vývoji. Odlehčit dovede i nám, rodičům, či maminkám. Kolotoč se díky hracímu strojku točí a hraje. To umí dítě zaujmout a dokonce uspat. Takže je ideálním řešením i pro věčné nespavce.

Hrazdička na oblíbené hračky

Rodiči oceňovány jsou rovněž hrazdičky. Děťátko dostává různé hračky, mnohdy na zavěšení. Kam je však upevnit, aby si byl s nimi schopen hrát i novorozenec? K tomu jsou ideální hrazdičky. Ty se pokládají na zem nad ležící děťátko, nebo tam, kde se časem začne již batolit. Dřevěná hrazdička pro miminko je vysoká 50 cm, takže na ni hravě pověsíte i větší hračky. Ani když z podobných hraček dítě vyroste, nestane se hrazdička zbytečnou. Značka O My Dear ji doporučuje využít jako stylový štendr na dětské oblečení.

Nezapomeňte ani na kousátka

Období, kdy rostou dětem zuby, bývá spojeno s bolestivostí i s mnoha dalšími problémy. Mnohdy ještě žádné zoubky nevidíme, a děti již mají příznaky jejich růstu. Od bolesti jim pomáhají kousátka. Nenechte je kousat nevhodné hračky, ale ani plastová kousátka. Krásné dřevěné kousátko O My Dear z bukového dřeva je kvalitní, certifikováno od 0 let a krásné.

Musíte si přečíst