Domů Travel Hledáte skvělé místo pro dovolenou v přírodě? Vyrazte do Nízkých Tater

Hledáte skvělé místo pro dovolenou v přírodě? Vyrazte do Nízkých Tater

Většina z nás chce trávit letní dovolenou u moře anebo v přírodě. Pokud patříte k té druhé skupině a nechcete cestovat příliš daleko, mohla by se vám zamlouvat cesta do Nízkých Tater. Ať už se zdržíte na prodloužený víkend, na týden nebo dva, načerpáte spoustu energie, odpočinete si psychicky i fyzicky budete-li chtít a poznáte krásy Slovenska i jeho výtečnou kuchyni.

Hurá na Chopok

Možná že znáte Chopok jen z vyučování ve škole, kdy jste se o něm učili. Proč nenavštívit hotel Chopok a nepoznat tuto krásu Slovenska na vlastní kůži? Přesněji řečeno jde o Björnson, hotel, který patří k neznámějším na Slovensku a nachází se v Demänovské dolině. Přímo pod lanovkou na Chopok, uprostřed lyžařského střediska Jasná.

Ubytování budete v jedinečném ubytovacím komplexu, kdy v areálu najdete původní hotel Björnsonka, Villu, Hostel nebo nových chatkách zhotovených zcela v souladu s přírodou s názvem Tree Houses. Kapacita ubytování je 216 lůžek včetně přistýlek. Hravě se sem vejdete s partou přátel, volejbalovým týmem, rodinou s dětmi nebo jen ve dvou, kdy chcete prožít romantickou dovolenou.

Co všechno vás čeká

O zábavu je tady postaráno jak pro malé, tak pro velké hosty. Hotel Nízké Tatry myslel na všechny, ať už chtějí odpočívat aktivně či pasivně. Užít si můžete v exteriérové relaxační zóně s koupací kádí a oddechovou místností, využít je možné altán s grilem, basketbalový koš, dětské hřiště, hřiště na pétanque, aktivity room v hlavní chatě, což znamená komfort v podobě televize, karetního stolku, společenských her, dětského koutku a knihovny.

V okolí je spousta krásných a zajímavých míst, ať už se zajímáte o historii, krásy přírody, sport, kulturu… Každoročně se sem vydává spousta turistů a využívá výhodné balíčky, díky nimž můžete za pobyt značně ušetřit. Sledujte webové stránky Hotelu a využijte příležitost strávit dovolenou v Tatrách za skvělou cenu.

Neváhejte. Jestliže se rozhodnete pro Björnsonku, strávíte nezapomenutelnou dovolenou v přírodě, obklopeni čistým lesem, loukami, vzduchem… A k dispozici vám bude profi personál, dokonalé ubytování i luxusní služby.

Musíte si přečíst