Neplánované výdaje před výplatou dokáží nepěkně pohnout žlučí. Na půjčku od banky nemůžete čekat, potřebujete peníze ihned? Na co si dát pozor a jak postupovat, když se stane něco neočekávaného a peníze chybí?

Chybí finanční rezerva

Ruku na srdce, ne každý dnes oplývá dostatečnou finanční rezervou na pokrytí neplánovaných výdajů. Pokud máte k tomu všemu ještě hypotéku, může být těžké s penězi vyjít. Když se stane, že vám odejdou domácí spotřebiče a elektronika, samozřejmě po vypršení záruční doby, našetřit na nové potrvá. A vy je potřebujete mít hned. Bez televize to určitě přežijete, ale bez lednice, pračky, mrazáku a mobilního telefonu, to stěží. Na předměty každodenního užívání, které jsou klíčové pro vaše přežití, není ostuda si vzít krátkodobou půjčku.

Buďte zodpovědní

Pokud potřebujete jen menší částku než nabízí banky, využijte nebankovních společností, které nabízejí rychlé online půjčky. Tyto půjčky mají i jiné výhody, více na: www.emmascredit.cz.

V dnešní době není těžké opatřit si rychlou půjčku. Dosáhne na ni každý bez ohledu na své finanční možnosti, bez ohledu na schopnost dluh uhradit včas. Proto nejprve dobře zvažte, zda jste schopni takovému závazku dostát a nedostat se do dluhové pasti. Opravdu ty peníze potřebujete? Osvojte si zásady zodpovědného půjčování.

Před výplatou nemějte ztrátu

Život přináší situace, které vás mohou dostat na úplné dno. Přicházejí obvykle v nejméně vhodnou dobu, před výplatou, před dovolenou. Ztráta milovaného člověka kromě citového strádání s sebou může přinést i finanční potíže. Pohřeb, výlohy za kremaci, koupě hrobu, smuteční hostina, vše je o penězích a vy jste jediný člověk, který to vše má zařídit? I neplánovaná svatba potomka, což je sama o sobě věc pozitivní, vám může udělat pořádnou díru do rozpočtu. Když to přijde, zvažte možnost sjednat si rychlou půjčku online od férové nebankovní instituce typu Emmas Credit.