Domů Ostatní Nákup školních lavic a židlí

Nákup školních lavic a židlí
Vzhledem k velikému počtu žáků, kteří projdou branami škol, je nutné opravovat, měnit a často i modernizovat školní nábytek. Nově vzniklé školy zase stojí před jeho výběrem a nákupem. Školní lavice, židle a stoly prošly za poslední desetiletí značným vývojem a celkově se modernizoval. V nabídce výrobců naleznete nejnovější modely a typy určené pro klasické třídy, jazykové i speciální PC učebny.

Nábytek Honza s.r.o. ve svém portfoliu nabízí sety školních lavic a židlí jednomístných i dvojmístných. Dále si v jejich e-shopu můžete objednat různě rozměrné magnetické nebo keramické tabule i korkové, textilní či magnetické nástěnky. Třídy lze vybavit vhodnými skříňkami, zásuvkami, popřípadě regály, věšáky, popřípadě stolky pod TV.

Nejpočetnější objednávky tvoří ty, které obsahují nákup lavic a židlí. Ty se prodávají buď v pevné nebo výškově nastavitelné verzi jako jednotlivé kusy nebo v setech. Školní židle i lavice se od sebe odlišují barvou a výškou a jsou určeny žákům i učitelům. Existují normy, které určují správnou výšku židlí a lavic pro jednotlivé třídy žáků.

Firma Nábytek Honza s.r.o. ve svém internetovém obchodě s webovými stránkami http://obchod.nabytek-honza.cz/nabytek-pro-skoly disponuje on-line katalogem, který si můžete kdykoli stáhnout ve formátu PDF. V současné době také v e-shopu běží množství slevových akcí, při kterých můžete například ušetřit 50% ceny z učitelské židle nebo katedry. Doprava do 150 km je zajištěna ke každé objednávce zdarma. Školní nábytek je navíc ihned po doručení do školy smontován zdarma přímo na místě. Veškerý školní nábytek si také můžete osobně prohlédnout v Mnichově Hradišti, kde je jeho vzorkovna. Nabídka je tedy značná a možnosti široké.
Musíte si přečíst