Domů Sex a vztahy Muži nemají zájem o laciné holky

Muži nemají zájem o laciné holky
Co je to ta lacinost?

To je to, když my ženy spoléháme na to, že díky vzhledu dostaneme každého muže, na kterého si ukážeme. Muže sice přitahují dobře vypadající ženy, ale pokud muž chce mít sobě rovnou partnerku, nebude ho zajímat jak má velká prsa, jaký má zadek a jestli má piercing v pupíku, jestli se obléká podle módy a podobné záležitosti co upřednostňujeme na sobě my ženy.

Od ženy je laciné, když se velmi spoře obléká a výrazně líčí, když utrácí spousty peněz za nepodstatné věci nebo když třeba i kouří. Sex na jednu noc taky není zrovna to nejlepší a už vůbec ne nějaké velké výstřednosti v posteli.

Potkáte muže, který se vám líbí a chtěla byste i něco víc. Třeba se mu taky líbíte a chcete to posunout dál. Říkáte si, že děláte všechno pro to, abyste mužům vyšli vstříc. Aby o ni měli zájem a viděli, co pro ně děláte a ukazujete jim, jak jsou výjimeční. Dáte jim sama od sebe telefonní číslo, flirtujete o sto šest.

Nosíte to, co máte nejlepší ve skříni, jen abyste ho zaujmula. No je pravda, že to děláme všechny. Jak mile projde ON a my děláme všechno proto, aby si nás všiml, a ještě si myslíme, jak dobře jsme to dneska zařídili. Je to chyba! Muž si vás sice všimne, ale to on přece nechtěl. On si chtěl jako první všimnout vás. A proč?

Pravidlo č. 1 Muž je lovec

A každá žena by mu to tak měla dát najevo. On je ten, kdo se rozhlíží a loví. On musí mít ten pocit, jinak nemá důvod se o vás zajímat. Muž dostane to, co chce, a potom jde o dům dál. Prostě to tak má nastavené. Už znáte ten důvod, proč vám kamarádky brečí na rameni, že po tom sexu na jednu noc se už neozval? To je ono. Ulovil svou kořist, ale ne každá kořist jde ulovit tak snadno. I když si myslíte, že by si vás jinak nevšimnul, budiž, ale nastražte to tak, aby si on myslel, že loví vás.

Pravidlo č. 2 Nepředvídatelnost

Zachovejte se tak, aby to on nečekal. Když ho často potkáváte a zdravíte s úsměvem. Udělejte změnu, až ho uvidíte a budete kolem něho procházet tak náhle zakašlejte nebo zívněte a dělejte, že jste si ho všimla tak na půl oka. Nesmíte to být tak okatý, aby si nemyslel, že to děláte úmyslně. On znejistí a uvidí, že z něho nejste tak hotová a že nemáte zas tak velkou potřebu ho vidět. Vy to přece přežijete. A klidně se bavte i s jinými muži před ním na něho buďte milá, ale nepřehánějte. Nemusíte chodit na místa, kde si myslíte, že ho spatříte. Nepište mu na facebooku sama od sebe, když bude chtít, tak se ozve. Pamatujte on je lovec.

Pravidlo č. 3 Méně znamená více

A to platí na všechny muže. Mužům neunikne pěkný úsměv a pozdrav od milé ženy. Bohužel jim ani neunikne hlasitý smích, chichotání, červenání a odhalení částí, těla, co se ani odhalit nemusí. A už vůbec ne muži, kterého chcete získat. Věřte, že milý úsměv a pozdrav udělá větší první dojem než nějaké dotěrné dotazy anebo hlasitý výbuch smíchu. Neukazujte, to co nemusíte.

Nesvádějte ho velkými výstřihy ani mini kraťáskami. On se třeba obdivně podívá, ale to je všechno. Kdybyste byla jeho partnerka, tak by se mu nelíbilo, že se ukazujete před jinými muži. Takhle muži přemýšlí. Vědí, že takových žen se můžou jednou dvakrát nabažit a jít zase dál. Vždyť na světě jich je.

Pravidlo č. 4 Buďte nad věcí

A to vždycky. Nikdy neměňte priority, kvůli chlapovi. On to stejně neocení a který muž mění priority kvůli ženám? Muž se nepřestane dívat na fotbal, nepřestane chodit do hospody a vždycky se bude ohlížet po jiných ženách. Musí si vždycky osvěžit své finty na lovení.

Neměňte své návyky a zvyky. Buďte pořád taková, jaká jste, a i když se bude bavit s jinými ženami, tak mu neukazujte, jak vám to vadí. I když vnitřně byste ho nejradši uškrtila. To je normální. Ale chápejte, on není jediný na světě a taky musí vědět, že pro vás je nejlepší trofej co máte. Vždycky na něho buďte milá a v pohodě ale taky se nebojte říct jiný názor než je ten jeho. Jeho to popíchne a bude mít chuť se s vámi bavit a taky vás někam pozvat.
Musíte si přečíst