Domů Volný čas Proč nebrat ženské časopisy až tak vážně?

Proč nebrat ženské časopisy až tak vážně?
Možná i vy patříte k těm, které mají rády četbu a kromě dobré knížky hltají ženské časopisy a které vyhledávají rady a užitečné typy právě zde. Pokud máte nějaký problém a jeho téma najdete v ženském časopise, určitě článek přečtete jedním dechem. Jenže po přečtení zjistíte, že vám to vlastně vůbec nic nedalo. Už se vám to stalo? Tak to neberte tak vážně.

Rady tu hledat můžete, ale berte je s nadhledem. Některé rady a testy jsou někdy až vtipné a k pousmání a to například testy typu, jak poznám, že mě miluje, jak se naučit líbat se svou nejlepší kamarádkou a podobně. Napadlo by vás například říkat své kamarádce, ať se s vámi jde líbat? Asi jen těžko, a tak nemá cenu ani tuto radu číst, natož se jí řídit.

Některé rady vám ku prospěchu ale být mohou. Ale obecně platí, že co pomůže jedné, nemusí pomoci druhé a opačně. Abyste získala osobitý styl, tak se rozhodně neoblékejte podle toho, co vám radí v levných časopisech. Je to většinou zaplacená reklama, a to samé také platí o kosmetických přípravcích, které jsou vám v ženském časopise prezentovány, jako zázračné a unikátní, bez kterých se vaše pokožka nemůže obejít. Vše, o čem se zde píše, je placená reklama, která není až tak okatá, jako ta která zabere jednu stránku s krásnou modelkou, ale většinou je kvůli doporučení někoho, v tomto případě pisatelky, velice účinná.

Samozřejmě, že vás může v doporučených věcech cokoliv zaujmout a sama budete přesvědčená o tom, že byste tento produkt ráda vyzkoušela a koupila jej, pak to určitě udělejte, ale rozhodně nekupujte vše, co se vám v časopisu nabízí. Možná si i vy vzpomínáte na to, jak celebrity fotily, co nosí v kabelce za kosmetiku a pak se to dávalo na stránku jednoho ženského časopisu. I to byla reklama. Mnohdy byste se divila, co všechno celebrity ve svých kosmetických taštičkách nosí a čím se sami líčí.
Musíte si přečíst