Také jste se od mala ráda zdobila maminčiny korály, klipsovými náušnicemi nebo prsteny a chodila v jejích lodičkách na podpatcích?

Nejen malé holčičky, ale i slečny a zralé dámy se rády parádí. Radost ze šperků je ještě o to větší, když dostanou nebo si pořídí skutečně kvalitní kousek. Víte však, po jakém sáhnout, abyste jej ráda nosila po mnoho let a nevyšel z módy?

Kde se nevyplatí šetřit?

Vybírat srdcem a svým vkusem bychom určitě měli při volbě prstenů, zvláště jde-li o zásnubní nebo snubní prsteny. Bohatý výběr nabízí Klenota.cz, kde vám ochotně poradí, doporučí druh ladící k vašim prstům, stylu atd.

Velmi praktické je kombinovat bílé zlato se žlutým. Bude vám později ladit, ať už si vezmete doplňky zlaté, stříbrné nebo z chirurgické oceli. I na kůži budou vypadat dobře, ať už budete opálení, nebo ne. Můžete je nechat ozdobit rytím, kombinovat lesklé a matné upravení atd.

Krásně vypadá zásnubní prsten s briliantem. Stane se ozdobou ženy pro celý život a věřte, že nezůstane bez povšimnutí nikoho, kdo ji potká a bude mít možnost, pohlédnou na ruku dámy.

Dodejte vzhledu jiskru

Věřte nebo ne, ale velkého oživení a rozjasnění tváře získáte se správnými náušnicemi. Stačí, zasvítí-li na ně slunce nebo světlo a celý look je mnohem působivější. Vyzkoušet tento jednoduchý, ale účinný trik, vám umožní diamantové náušnice. Zvolte si typ dle tvaru vaší tváře, např. kulatý obličej opticky prodloužíte delšími druhy, naopak máte-li podlouhlý tvar obličeje, vyberte si kratší modely.

Velmi působivě vypadají i perlové náušnice. Dodají kouzlo a eleganci mladším ženám stejně dobře, jako dámám ve vyšším věku. Vybrat si můžete z několika barev nebo takové, které doplňuje diamat, topaz, citrín, safír či další drahokamy.

Oslovte zkušené Klenota.cz

Na internetových stránkách Klenota.cz najdete velkou nabídku krásných a kvalitních šperků. Jejich ochotný a zkušený personál ví, jaký typ náušnic sluší které ženě, jaký tvar prstenu vybrat pro štíhlou ruku a jaký pro silnější, nebo v jaké barvě by měly být drahokamy na vašich špercích, aby vám lichotily. O své cenné rady se se všemi zákazníky velmi rád podělí.

Nabídka dopravy je zdarma a příjemná je i lhůta 30 dní, po kterou můžete zboží vrátit.

Rozhodněte se pro e-shop Klenota.cz, kterému jde o po všech stránkách spokojeného zákazníka. Nebudete litovat.